Klub Kontrast: Witek Muzyk Ulicy + Tajm + Jam Session

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją i filmami z koncertu jaki odbył się w sobotę, 18 marca 2017 r. w Klubie Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83. Tego wieczora na scenie zagrał: Witek Muzyk Ulicy ze skrzypaczką Dominiką Bienias oraz Zespół Tajm  promujący swoją płytę „Cisza” występujący gościnnie z raperem Bobby Fisherem. Prócz nich tego dnia na scenie wystąpiło wielu artystów podczas jam session. Wśród nich między innymi takie osoby jak: saksofonista Piotr Jędraszczak, wokaliści: Monika Rychwalska i Paweł Jóźwiak, gitarzyści: Michał Bartosiak, Andrzej Sikorski i Sławomir Osówniak, perkusiści: Jakub Krawczyk i Michał Rodzeń, gitarzyści basowi: Tomasz Krawczyk i Karol Filipiak, Paweł Dałkiewicz (instrumenty klawiszowe) oraz Przemysław Wiklowski (harmonijka ustna).

Tekst: Łukasz Kuciński. Nagrania i fotografie:  Gamid Ibadullayev

.

.

.

.

.
.

.

Z dziennika Klubu KONTRAST

Dobry duch Klubu KONTRAST Marek Kacprzak już na parę dni przed kolejnym koncertem, który odbył się w sobotę 18 marca 2017 r. martwił się, jak pomieści wszystkich „Kontrastowiczów” na koncercie składającym się aż z trzech części.

I choć z początku nikt mu nie wierzył, to już po godzinie 17.00 zabrakło miejsc siedzących i trzeba było dostawiać krzeseł. Niestety, nie wszyscy się zmieścili, mimo przeogromnych chęci… Ponad stuosobowa publiczność zatem, przybywająca grupami z różnych miast powiatu sochaczewskiego czy płockiego wypełniła Klub po brzegi, z czego cieszył się akustyk, bowiem brzmienie nagłaśnianych zespołów wbrew wszystkim prawom logiki laika okazało się być… korzystniejsze.

I tak w klubie zabrzmiał pełen emocji głos Witka Muzyka Ulicy, który pełnymi przenośni tekstami wzruszył nie jednego Kontrastowicza. Tuż po jego koncercie, w którym wystąpiła też skrzypaczka Dominika Bienias, na scenie pojawiła się główna gwiazda tego wieczoru – Zespół TAJM występujący gościnnie z raperem Bobby Fisherem. To właśnie w  Klubie Kontrast, podczas tego koncertu TAJM świętował wydanie swojej nowej płyty „Cisza”, dając pełen pozytywnej energii koncert i dzieląc się ze wszystkimi dobrym słowem i… pysznym tortem. A na koniec… „czekało” na wszystkich jam session, które okazało się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!

To niesamowite przeżycie móc patrzeć, jak wielu artystów (m.in: Piotr Jędraszczak, Monika Rychwalska, Paweł Jóźwiak, Michał Bartosiak, Andrzej Sikorski i Sławomir Osówniak, Jakub Krawczyk i Michał Rodzeń, Tomasz Krawczyk i Karol Filipiak, Paweł Dałkiewicz oraz Przemysław Wiklowski) integruje się ze sobą na scenie, dając niezapomniany koncert. I tak „grubo” po 22.00 nasyceni muzycznym brzmieniem czekamy z niecierpliwością na kolejną dawkę muzyki, ale zanim to nastąpi… zapraszamy na wieczór literacki „Między Kartkami”, który już 7 kwietnia!

Tekst: Anna Wolińska