Klub Literacki „Między kartkami”

W piątek, 7 kwietnia 2017 r. o godz.18.00 Klub Kontrast zaprasza na spotkanie Klubu Literackiego „Między kartkami”. Tego wieczora odbędzie się spotkanie autorskie z poetą Robertem Miniakiem z Łodzi. Całość poprowadzi Tadeusz Hutkowski. 

Na ten wieczór zaplanowana jest „Bitwa na Dwa Wiersze”, w której przewidziano nagrody finansowe za I miejsce (100zł), za II miejsce (50zł) oraz dyplomy dla nagrodzonych i wyróżnionych.

W trakcie obrad jury odbędzie się recital Łukasza Rogowieckiego.

Zapraszamy.

Tekst: Łukasz Kuciński

.

Poniżej regulamin konkursu: „Bitwa na Dwa Wiersze”:

REGULAMIN KONKURSU – BITWA na DWA WIERSZE

.

Wyciągamy wiersze z szuflady!

W  marcu jak w garncu, a w przytulnym Klubie Kontrast cały czas coś się dzieje. Tym razem muzykę zamieniamy na poezję i zapraszamy drogą publiczność wyjątkowo w piątek 7 kwietnia (godzina 18.00) na pierwsze spotkanie Klubu Literackiego „Między Kartkami”, który prowadzi znany sochaczewski poeta – Tadeusz Hutkowski. Tego wieczoru spotkamy się z literatem Robertem Miniakiem, autorem tomików poetyckich takich jak: „Refleksy”, „Czarne wesele” czy wyboru opowiadań „Święci z drugiej ręki”.

Robert Miniak, jako laureat ponad siedemdziesięciu ogólnopolskich konkursów literackich, oceni także poetów, którzy tuż przed spotkaniem w Klubie Kontrast zgłoszą się do pierwszej edycji konkursu „Bitwa na dwa wiersze”.

I tu docieramy do wiosennych porządków i odkurzania szuflad. Zdarzyć się bowiem może, że nasza twórczość upchnięta „między kartkami” chociażby całkiem nieistotnych dokumentów, będzie właśnie tym utworem, który w „Bitwie na dwa wiersze” zostanie nagrodzony oklaskami i… nagrodą pieniężną. Swoją twórczość może zgłosić do „bitwy” każdy – i profesjonalista, i amator… jednym w sumie warunkiem przystąpienia do konkursu jest wiek. Należy mieć ukończone 16 wiosen.

Pełen regulamin „Bitwy na dwa wiersze” znajduje się na naszej stronie www.sck.sochaczew.pl.  Wierzymy, że przełamiecie swoją nieśmiałość i w tak klimatycznym i pełnym ciepła miejscu jakim jest Klub KONTRAST zabrzmią wasze wiersze.

Do zobaczenia!

P.S. Muzyki oczywiście też nie zabraknie i w trakcie obrad Jury usłyszymy utalentowanego młodego muzyka „Łukasza Rogowieckiego”, który wypełni dźwiękiem klubowe rozmowy nad kubkiem gorącej kawy.

Tekst: Anna Wolińska