MAŁY TALENT SOCHACZEWA 2017

W czwartek, 8 czerwca w siedzibie SCK przy ul. 15 Sierpnia 83 zaprosiliśmy wszystkie dzieci z okazji Dnia Dziecka w wieku od 3 do 12 lat na super zabawę, w której każdy mógł zostać MAŁYM TALENTEM SOCHACZEWA 2017! Tekst: ŁK

Mali Artyści Niepokorni czyli Talenty Sochaczewa 2017
Każde dziecko jest wyjątkowe, każde dziecko ma talent i każde dziecko zasługuje na medal! Takie medale, tytuł Małego Talentu Sochaczewa 2017, atakże Złoty Bilet na Paradę SCK wręczono 9 czerwca w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, dzieciom które zgłosiły się do nas na konkurs.
Trudno było wyróżnić te najbardziej utalentowane dzieci, bo przecież wszystkie są dla nas perełkami, więc Jury podjęło decyzję, że w przyszłym roku każdy uczestnik „Małego Talentu” – otrzyma swój własny medal.
Gratulujemy wszystkim dzieciom i cieszymy się, że „Małym Talentem Sochaczewa 2017” zostały zdolne wokalistki uczęszczające do klasy III g ze Szkoły Podstawowej nr 4! Wyróżnienia właśnie w postaci medali otrzymali zaś: Ada Szlacheta i Basia Folle z Niepublicznego Przedszkola „Koralik” oraz Lena Dmoch i Krzysztof Deszczyński z Niepublicznego Przedszkola im. św. Aniołów Stróżów w Sochaczewie. Złote Bilety trafiły natomiast do dwóch małych kabareciarzy – Michała Dziuby oraz Patryka Wolińskiego oraz do Niepublicznego Przedszkola „Świat Malucha” za piosenkę „Bałkanica”.
Wszystkim małym talentom z całego serduszka gratulujemy i do zobaczenia za rok! Test: Anna Wolińska.


Poniżej regulamin: 

WARUNKI UCZESTNICTWA
– W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 12 lat.
– Konkurs ma oceniać talent a nie umiejętności dziecka w związku z powyższym nie ma podziału wiekowego. Okazać się bowiem może, że trzylatek ma większe zdolności od wypracowanych umiejętności dziecka w wieku 12 lat.
– W konkursie mogą wziąć udział soliści bądź zespoły.
– Uczestników zgłaszać może szkoła, przedszkole bądź rodzic lub opiekun.
– Każde dziecko bądź zespół przygotowuje jedną prezentację od 3 do 5 minut.
– Akompaniament muzyczny może być wykonywany na żywo (do dyspozycji fortepian) lub nagrany na płytę CDR (w systemie Wave) – dostarczony organizatorowi w dniu konkursu.
– Wszelkie inne elementy występu scenicznego uczestnik powinien zapewnić sobie sam bądź poinformować Organizatora o swoich potrzebach. W ramach możliwości Organizator postara się pomóc przy występie.
– Opiekunowie uczestników biorą pełną odpowiedzialność za „niebezpieczne” występy (np. akrobacje)
-wszystkie prezentacje muszą wykonane być na żywo!

PRZEBIEG KONKURSU
Uczestnika konkursu można zgłosić w Impresariacie SCK, drogą e-mailową (sekretariat15sierpnia.sck@gmail.com) bądź telefonicznie (46 863 07 68, 507 501 227) do dnia 6 czerwca 2017 r. wypełniając kartę zgłoszenia.

Rejestracja odbywa się w dniu konkursu, tzn. 08 czerwca 2017 r. (czwartek) w godz. 9.00 – 9.30.

Uczestnik w dniu rejestracji, tuż przed występem uiszcza 5 złotych od osoby za udział w konkursie.

Przesłuchania w formie zabawy przeprowadzone zostaną na:
Sali Koncertowej SCK przy ul. 15 Sierpnia 83, w godz. 9.30 – 14.00 (w kategorii teatr, muzyka, taniec, sztuczki magiczne i inne) oraz w Pracowni Plastycznej i Galerii (w kategorii sztuki plastyczne: rysunek, malarstwo, itp.)

Przesłuchania odbywają się w kolejności – od najmłodszego do najstarszego uczestnika

Konkurs oceniany będzie w kilku kategoriach szeroko pojętych, tj.: muzyka, teatr, taniec, plastyka oraz sztuczki i inne sceniczne wynalazki.

NAGRODY
Spośród wszystkich uczestników Jury przyzna prestiżowe tytuły: TALENT SOCHACZEWA 2017 oraz PEREŁKA SOCHACZEWA 2017.

Każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa, medale małego talentu, a wyróżnieni i nagrodzeni – nagrody ufundowane przez sponsorów oraz możliwość zaprezentowania się na scenach, jako „Mały Talent Sochaczewa” i „Perełka Sochaczewa” wraz z Sochaczewskim Centrum Kultury podczas Dni Sochaczewa 2017.

W przerwie obrad Jury zapraszamy wszystkich uczestników do wspólnej zabawy – Dyskotekę pana „Jacka” zorganizowaną dla dzieci z okazji Dnia Dziecka!

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się tego samego dnia, tuż po obradach Jury powołanego przez organizatora.

JURY OCENIAĆ BĘDZIE:
-oryginalność wykonania, spontaniczność, pomysłowość, dobór repertuaru, ogólne wrażenie artystyczne
Zapraszamy