Bitwa na Dwa Wiersze

Już w piątek w Klubie Kontrast SCK, ul. 15 Sierpnia 83 podczas „Bitwy na dwa wiersze” wystąpi dla was, wspaniała młoda artystka, zwyciężczyni projektu „Sochaczew rozśpiewany” – jeden z fantastycznych głosów młodego pokolenia – Anita Znamirowska.

„Bitwie” przewodniczył będzie Maciej Woźniak – poeta, felietonista muzyczny i literacki, który publikował m.in. w „Tygodniku Powszechnym”, „Twórczości”, „Literaturze na Świecie” nominowany do Nagrody im. Józefa Czechowicza, Nagrody Literackiej Gdynia, Nagrody Poetyckiej im. K.I. Gałczyńskiego – Orfeusz 2013.

„Maciek przyjedzie ze swoją najnowszą książką „Obywatelstwo podwójnego kraju”. Zapraszamy na promocję tej książki i rozmowę z Autorem w klimatycznym miejscu, którym jest – Klub Kontrast. Będzie też okazja do poetyckiej rywalizacji – Bitwa na Dwa Wiersze”. Teksty walczących tego dnia poetów będą oceniane przez Jury pod przewodnictwem Macieja Woźniaka. Następne spotkanie z poezją w tym miejscu dopiero po wakacjach. Zapraszam czerwcowo na słowo, na poetyckie słowo… – mówi koordynator Klubu Literackiego „Między kartkami””

A nam tylko pozostaje po prostu przysiąść przy jednym stoliku z dobrą poezją i dobrą piosenką 🙂

Do zobaczenia!
fot. Małgorzata Kazur – Echo Powiatu

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie pod nr tel. (46) 863 07 68.
Regulamin konkursu:
Tekst: Anna Wolińska