Szalone nożyczki – SPEKTAKL o godz.: 16.00 i 19.00

W sobotę, 27 stycznia 2018 o godz. 19:00 w
Sochaczewskim Centrum Kultury
przy ul. Żeromskiego 8 wystawiony zostanie spektakl „Szalone nożyczki”. Bilety w cenie: 80 zł do nabycia w sekretariacie SCK (tel. 46 862-25-02), na stronie internetowej: www.biletyna.pl, zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

Zakończyliśmy już sprzedaż biletów na godz. 19.00. Zapraszamy do kupowania biletów na drugi seans o godz.: 16.00. Informacje pod numerem: 46 862-25-02.

„Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Punktem wyjścia jest kultowy scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! 
Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają – UWAGA! – WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący
i uwielbiany przez Publikę całego świata!

Obsada:
Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek
Ula Dębska / Joanna Kupińska
Dominika Gwit
Alan Andersz
Maciej Wilewski / Michał Piróg
Leszek Stanek

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.
Cena biletów: 80 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 8 lub na stronie internetowej: www.biletyna.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.