PEREŁKI ABSTRAKTU

W ubiegły weekend, 10-11 marca 2018 roku, na Hali Gier Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance, Disco Show, Disco Freestyle National Disco Champs 2018. W tej prestiżowej imprezie swoje taneczne umiejętności prezentował również nasz ABSTRAKT.

Sochaczewscy tancerze prezentowali swoje umiejętności w kategoriach disco dance solo, disco freestyle solo oraz disco dance duety. Zmagania naszych reprezentantów przyniosły wysokie miejsca medalowe:

1 m. Szymon Stachlewski i Katarzyna Ciurzyńska- disco dance duety
1 m. Kacper Grocholewski- disco dance solo,
1 m. Kacper Grocholewski- disco freestyle solo,
2 m. Kacper Jelonek- disco dance solo
2 m. Kacper Jelonek- disco freestyle solo
3 m. Michał Klok- disco dance solo
3 m. Kacper Jelonek i Karolina Stańczyk- disco dance duety

oraz zaowocowały awansem do Kadry Narodowej.

Paliwem sukcesu są marzenia i pasja, określające wyjątkowość człowieka. Praca i życie z pasją to sukces! Pamiętajmy, że wielkie rzeczy zdobywa się przez trud. Dziękujemy naszym tancerzom i trenerkom- Pani Monice Osieckiej-Jaworskiej i Agacie Koźbiał za ich pracę włożoną w przygotowanie do Krajowych Mistrzostw IDO 2018 oraz wspaniałe emocje, rodzicom- za doping i wsparcie.

Cytując słowa Napoleona Hilla: „Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób” życzymy kolejnych sukcesów!!!!!

Tekst: Joanna Lisowska

 

More