XXIII Wiosenne Spotkania Taneczne

W czwartek, 12 kwietnia 2018 r. w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101 odbyły się XXIII Wiosenne Spotkania Taneczne. Wydarzenie miało na celu: popularyzację wszystkich form tanecznych wśród dzieci, możliwość wspólnego zaprezentowania dorobku zespołów artystycznych (młodych  tancerzy)  przed sochaczewską publicznością na profesjonalnej scenie, wymianę pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziecięcymi   zespołami artystycznymi, rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci poprzez bezpośrednie kontakty z tańcem i muzyką oraz propagowanie aktywnej formy spędzania  wolnego czasu.

Fot. Iza Strzelecka.

Tego dnia na scenie wystawiono 9 prezentacji tanecznych. Wystąpiły zespoły z Miejskiego Przedszkola nr 6, z Niepublicznego Przedszkola ,,Wesołe Tuptusie’’, z Niepublicznego Przedszkola ,,Akademia Smyka’’, z Niepublicznego Tęczowego Przedszkola, z Przedszkola w Rybnie, ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Płocku, ze Szkoły Podstawowej w Rybnie, z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i z „Akademii Prymusa’’.

Jury w składzie: Monika Jaworska-Osiecka– Przewodnicząca Jury, instruktor, choreograf SCK, Karolina Słojewska – instruktor tańca SCK, Agata Koźbiał – instruktor tańca SCK postanowiło przyznać:

w kategorii od 3 do 6 lat: nagrodę „Zuchom” z Miejskiego Przedszkola nr 6 w Sochaczewie

oraz  wyróżnienia dla „Pingwinków’’ z Przedszkola w Rybnie, „Żabek’’ z Niepublicznego Tęczowego  Przedszkola w Sochaczewie, „Smerfów’’ z Niepublicznego Przedszkola ,,Wesołe Tuptusie’’ oraz „Szalonych Trampek’’ z Przedszkola Niepublicznego ,,Akademia Smyka’’.

w kategorii od 7 do 10 lat nagrodę: grupie ,,Pląs’’ ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Płocku

Wyróżnienia: zespołowi „RYBNO KIDS” ze Szkoły Podstawowej w Rybnie oraz „Deszczowym Dziewczynom’’ z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 ,,Akademia Prymusa’’.

W kategorii od 11 do 15 lat wyróżnienia: zespołowi „Rybno Junior’’ ze Szkoły Podstawowej w Rybnie.

KARTA-ZGŁOSZENIA_2018

Regulamin_2018

More