Taniec w Czasochodzie – Smile Crew

Wieczorem 27 kwietnia do Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 sierpnia 83 przybyły tłumy. To za sprawą spektaklu „Taniec w czasochodzie” w wykonaniu Studia Tańca Smile Crew, prowadzonego przez instruktorkę SCK Karolinę Słojewską. Przedstawienie zachwyciło zgromadzoną publiczność, która szczelnie wypełniła salę koncertową SCK. Szczególnie dumni byli rodzice i najbliższa rodzina dzieci, które zatańczyły na scenie.

„Taniec w czasochodzie” to autorski projekt Karoliny Słojewskiej, instruktorki tańca w Sochaczewskim Centrum Kultury. Przedstawienie opowiada historię Zuzi – dziewczynki, która zbudowała wehikuł czasu. O swoich przygodach opowiada reporterce Radia Sochaczew. Dzięki tej rozmowie wszyscy odbyli razem z Zuzią muzyczno-taneczną podróż do przyszłości i w przeszłość. Dziewczynka przenosiła się do różnych ciekawych zakątków. Dzięki wehikułowi czasu m.in. tańczyła w rytmie disco, rozmawiała z amazonkami, a nawet latała taksówką.

Taneczny spektakl w wykonaniu dzieci ze Studia Tańca Smile Crew, pokazał publiczności różne style charakterystyczne dla czasów, w które przenosiła się bohaterka przedstawienia. Na scenie było barwnie, wesoło i bardzo energetycznie. Dzieci tańczyły z dużym zaangażowaniem, co doceniła publiczność nagradzając po finałowej piosence małych tancerzy burzą oklasków.

Tekst i fot. Iza Strzelecka.

More