Dzień Dziecka z SCK

W niedzielę, 27 maja w godzinach: 11.00-17.00 na terenie Integracyjnego Ogrodu Zabaw i Sportu przy al. 600-lecia odbędzie się Dzień Dziecka 2018 „W krainie przygód”. Na dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji.

Teren całego wydarzenia podzielony będzie na Krainy: Muzyczną, Malucha, Plastyczną, Gier i Zabaw, Książki, Historyczną, Sportu, Zdrowia czy Odkrywcy.

Zapraszamy na to wydarzenie wszystkie Dzieciaki wraz z Rodzicami tym bardziej, że również Sochaczewskie Centrum Kultury wspiera to przedsięwzięcie swoimi siłami.

W Krainie Plastycznej dzieci przeniosą się w świat komiksu. Będzie możliwość zapoznania się z etapami powstawania obrazkowych historyjek, od wymyślania fabuły i bohaterów poprzez różne techniki rysunku oraz projektowanie szczegółów scenografii i wyglądu postaci. Wszystko to na świeżym powietrzu, w otoczeniu wystawy prac i pod czujnym okiem Łukasza Kucińskiego, sochaczewskiego rysownika komiksów. Dodatkowo dzieci będą mogły stworzyć piękne kartki oraz dekoracje z origami – wschodniej sztuki tworzenia figurek z papieru. W arkana rękodzieła artystycznego wprowadzać będzie Jadwiga Orczyk-Miziołek.

Na Muzycznej Scenie również gościć będą przedstawiciele SCK, a to za sprawą spektaklu muzycznego „Kraina Cukierków”. Usłyszymy piosenki z repertuaru Jacka Cygana i Majki Jeżowskiej w wykonaniu dzieci z grupy Open Day Junior.

Na te i inne atrakcje zapraszamy bardzo serdecznie.

Dla zainteresowanych przedstawiamy pełen plan Sochaczewskich Dni Rodziny, w którego skład wchodzi Dzień Dziecka. 

 

More