XII Festiwal Piosenki Inscenizowanej

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w XII edycji Festiwalu Piosenki Inscenizowanej, który odbędzie się 9 maja (czwartek) o godz.9.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101. W tym roku zapraszamy wszystkich uczestników do prezentacji konkursowej. W festiwalu mogą wziąć udział soliści i zespoły w wieku od 3 do 14 lat.

Każdy solista/zespół może wykonać jedną piosenkę w języku polskim (o tematyce dostosowanej do wieku), połączoną z ruchem scenicznym, o łącznym czasie trwania do 5 minut. Prezentacje wokalne muszą być śpiewane na żywo. Akompaniament muzyczny może być wykonywany na żywo (do dyspozycji fortepian) lub nagrany na płytę CDR (w systemie Wave) – dostarczony organizatorowi w dniu konkursu.


Przewidujemy przyznanie trzech miejsc i wyróżnień w każdej kategorii wiekowej. Każdy solista/zespół otrzyma dyplom uczestnictwa.

Akredytacja: 5 zł za każdego uczestnika z każdej grupy.

Wpłata i rejestracja w dniu konkursu w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury ul. Chopina 101.


Na zgłoszenia czekamy do 06.05.2019 r. pod numerami tel. (46) 863-25-72, 668-850-336 lub na adres e-mail: sekretariat.chopina.sck@gmail.com


Informacje na facebooku: TUTAJZapraszamy.
More