Koncert zespołu Voda

W sobotę 18 maja o godz. 19.00 w Klubie Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbędzie się koncert zespołu VODA. Jest to trio wywodzące się z tradycji rockowej lat siedemdziesiątych, kiedy to gatunek ten rozumiano jako połączenie wielu muzycznych światów – bluesa, funku czy nawet jazzu. Zespół został założony w 2014 roku przez gitarzystę i wokalistę Radka Kopcia.


Żywiołowe koncerty i zaskakujące podejście do muzyki rockowej muzyków grupy zjednały fanów w Polsce, Czechach, Niemczech, na Słowacji oraz Litwie. Voda występowała na wielu ważnych scenach m.in. XVII Zlocie Samochodów „Garbus” Garbojama, odbyła trasę jako zespół towarzyszący wirtuozowi gitary fusion Tomowi Quayle, zagrała na festiwalach: Kielce Rockują u boku Martin Turner’s Wishbone Ash, Nurtu i legendarnego Focus, RockNocy z KSU, czy łagowskim Blues, Rock i Motocykle. W kraju i poza nim Voda pojawiła się na scenie ponad 150 razy.

W październiku 2015 roku światło dzienne ujrzała bardzo dobrze przyjęta debiutancka płyta Onerare.

W lutym 2019 zespół wydał swój drugi album zatytułowany Amphibia, który aktualnie promuje na nadchodzących koncertach w kraju i za granicą.

Skład zespołu:

Radek Kopeć – gitara, wokal
Mikołaj Spendel
– bas, wokal
Michał Obrok
– perkusja


Wybrane linki do muzyki:
https://www.youtube.com/watch?v=czT65ggflR4
https://www.youtube.com/watch?v=3ssD1jnOHLs
https://www.youtube.com/watch?v=0Y0sRVWG_7I


Oficjalna strona internetowa zespołu:
vodatrio.pl


Wejściówki w cenie 10 zł (w cenie biletu aromatyczna kawa lub herbata) do nabycia przed koncertem.

Rezerwacje miejsc telefonicznie pod nr: (46) 863-07-68 lub na stronie głównej SCK (zakładka Klub Kontrast).

Informacje na facebooku: TUTAJ


Zapraszamy!


More