XII wystawa Malujące Ewy – „W drodze” – wernisaż

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w największej na naszym terenie wystawie zbiorowej ,,Malujące Ewy”, na której prezentowana jest twórczość pań z terenu miasta i powiatu sochaczewskiego. Temat XII już z tego cyklu wystawy to: „W drodze”. Zachęcamy do malarskiej interpretacji tematu drogi, podróży, osiągania celu, wędrówki życiowej itp.


Wystawa „Malujące Ewy” ma charakter otwarty, mogą wziąć w niej udział panie i młode artystki w wieku od 16 lat. Każda z uczestniczek może złożyć maksymalnie 2 prace. Technika: Malarstwo, rysunek (nie przyjmujemy rękodzieła, haftu, decoupage itp.) Wszystkie prace powinny być zaopatrzone w metryczkę zawierającą następujące dane: imię i nazwisko autora, adres i telefon kontaktowy, tytuł i technika pracy. W przypadku uczniów szkół ponadgimnazjalnych prace mogą być zgłaszane przez nauczyciela, instruktora bądź samego ucznia.


Termin zgłoszeń do 21 lutego 2020r.


Wernisaż wystawy „W drodze” odbędzie się 12 marca 2020r. o godz. 18.00 w Galerii TRAKT w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101. Podczas uroczystego otwarcia wystawy odbędzie się koncert Klary Zawadzkiej.


Po części oficjalnej organizator zaprasza wszystkie artystki na słodki poczęstunek.


Bliższe informacje w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 101, tel.: (46) 863-25-72


Informacje na facebooku: TUTAJ


More