XII wystawa Malujące Ewy – „W drodze” – wernisaż

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w największej na naszym terenie wystawie zbiorowej ,,Malujące Ewy”, na której prezentowana jest twórczość pań z terenu miasta i powiatu sochaczewskiego. Temat XII już z tego cyklu wystawy to: „W drodze”. Zachęcamy do malarskiej interpretacji tematu drogi, podróży, osiągania celu, wędrówki życiowej itp.


Wystawa „Malujące Ewy” ma charakter otwarty, mogą wziąć w niej udział panie i młode artystki w wieku od 16 lat. Każda z uczestniczek może złożyć maksymalnie 2 prace. Technika: Malarstwo, rysunek (nie przyjmujemy rękodzieła, haftu, decoupage itp.) Wszystkie prace powinny być zaopatrzone w metryczkę zawierającą następujące dane: imię i nazwisko autora, adres i telefon kontaktowy, tytuł i technika pracy. W przypadku uczniów szkół ponadgimnazjalnych prace mogą być zgłaszane przez nauczyciela, instruktora bądź samego ucznia.


Termin zgłoszeń do 21 stycznia 2020r.


Wernisaż wystawy „W drodze” odbędzie się 12 marca 2020r. o godz. 18.00 w Galerii TRAKT w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101.


Po uroczystym otwarciu wystawy organizator zaprasza wszystkie artystki na słodki poczęstunek. Dodatkową atrakcją wernisażu będzie występ artystyczny na scenie SCK.


Bliższe informacje w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 101, tel.: (46) 863-25-72Informacje na facebooku: TUTAJ


More
NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO SCK: 50 9283 0006 0000 1985 2000 0030
Szanowni rodzice/opiekunowie/uczestnicy zajęć, informujemy, że od dnia 1.12.2019 r. zmianie ulega numer rachunku bankowego Sochaczewskiego Centrum Kultury do celów dokonywania opłat za zajęcia.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup