40. Mały Konkurs Recytatorski

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w jubileuszowym 40. Małym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się w piątek 20 marca o godz. 10. 00 w sali widowiskowej w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83. Są to eliminacje do Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka, który odbędzie się w kwietniu w Mazowieckim Instytucie Kultury. Konkurs ma wieloletnią tradycję, który pobudza wrażliwość na piękno poezji oraz odkrywa młode talenty recytatorskie.

Pierwszym etapem są eliminacje szkolne. Następnie, uczniowie zgłoszeni do 40. Małego Konkursu Recytatorskiego zostaną ocenieni przez Jury Sochaczewskiego Centrum Kultury (20 marca, godz. 10.00). Zwycięzcy, wyłonieni w trzech kategoriach wiekowych:
I kategoria – klasy 0-III
II kategoria – klasy IV-VI
III kategoria – klasy VII-VIII
pojadą na przesłuchania finałowe 43. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka, które odbędą się 18 i 19 kwietnia 2020 r. w Mazowieckim Instytucie Kultury (MIK) przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie.

Koncert Laureatów przewidziany jest na 25 kwietnia 2020r. w Mazowieckim Instytucie Kultury.Karty zgłoszeń należy wypełnić i złożyć w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 – do 13 marca 2020 r.


Informacje na facebooku: TUTAJ


More