Kabaret Paranienormalni – „Bez znieczulenia”

Zapraszamy serdecznie 24 stycznia o godz. 19.00 do Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, na występ Kabaretu Paranienormalni, który zaprezentuje się w programie „Bez znieczulenia”.


Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci. „Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.


SPRZEDAŻ BILETÓW ONLINE pod poniższym linkiem:

https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Paranienormalni/Z-humorem-czeba-zyc/Sochaczew?fbclid=IwAR2P26bX5UTy5ENtVlfh-4XW1aZRFMJfi3ZDaHUZRxcLxykhBZaakPQ_6Lk


Informacje na facebooku —> TUTAJ


More