Sekcja Szachowa

W Sekcji Edukacji i Klubu Nauczyciela Sochaczewskiego Centrum Kultury działa Sekcja Szachowa. Do udziału w niej zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Spotkania Sekcji Szachowej odbywają się w lokalu Sochaczewskiego Centrum Kultury – Sekcji Edukacji i Klubu Nauczyciela przy ul. Hanki Sawickiej 5.

Udział w spotkaniach Sekcji Szachowej jest płatny. Szkolenia i rozgrywki szachowe prowadzi instruktor: Stanisław Osiecki, Instruktor Klasy I.

Informacja do rodziców: Szachy to inwestycja w lepszą przyszłość Waszych dzieci. Aktywność szachowa mocno koreluje z późniejszymi sukcesami uczniów w dziedzinie matematyki, przyswajania języków obcych, czy czytania ze zrozumieniem oraz zdolności podejmowania decyzji. W szachy grają gracze z całego świata- bez względu na miejsce zamieszkania.

Szachy to klasyczna gra na miarę XXI wieku!

Zapisy i informacje:

Sochaczewskie Centrum Kultury: Sekcja Edukacji i Klubu Nauczyciela

Tel. 46 862-71-48

e-mail: teresa.klujszo.sck@gmail.com

MISTRZOSTWA SOCHACZEWA W SZACHACH „BŁYSKAWICZNYCH” – 16 stycznia 2016 r. w Kramnicach Miejskich. Fot. Krystyna Bogdańska 

TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO SOCHACZEWA – 21 maja 2016 r. w Sochaczewskim  Centrum  Kultury przy ul.15  Sierpnia.  Fot. Krystyna Bogdańska

POKAZ ŻYWYCH SZACHÓW podczas Dni Sochaczewa, 11 czerwca 2016 r. na Placu Kościuszki w Sochaczewie, fot. ASA