Sekcja Szachowa

W Sekcji Edukacji i Klubu Nauczyciela Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5, działa Sekcja Szachowa. Do udziału w niej zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Szkolenia i rozgrywki szachowe prowadzi instruktor  Stanisław Osiecki, Instruktor Klasy I.


Informacja do rodziców: Szachy to inwestycja w lepszą przyszłość Waszych dzieci. Aktywność szachowa mocno koreluje z późniejszymi sukcesami uczniów w dziedzinie matematyki, przyswajania języków obcych, czy czytania ze zrozumieniem oraz zdolności podejmowania decyzji. W szachy grają gracze z całego świata- bez względu na miejsce zamieszkania. Szachy to klasyczna gra na miarę XXI wieku!


Bliższe informacje w Sekcji Edukacji i Klubu Nauczyciela Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5, telefonicznie pod nr. (46) 862-71-48 lub mailowo: teresa.klujszo.sck@gmail.com

 

 

MISTRZOSTWA SOCHACZEWA W SZACHACH „BŁYSKAWICZNYCH” – 16 stycznia 2016 r. w kramnicach miejskich.
Fot. Krystyna Bogdańska

 

 

 

TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO SOCHACZEWA – 21 maja 2016 r. w Sochaczewskim  Centrum  Kultury przy ul.15  Sierpnia. 

Fot. Krystyna Bogdańska

 

 

 

POKAZ ŻYWYCH SZACHÓW podczas Dni Sochaczewa, 11 czerwca 2016 r. na Placu Kościuszki w Sochaczewie

fot. ASA

 

 

 

W niedzielę, 15 stycznia 2017 r. w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbył się Turniej Szachowy o Mistrzostwo Sochaczewa w Szachach Błyskawicznych.

 


W niedzielę, 4 czerwca 2017 r. o godz. 9.30 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbył się Turniej Szachowy o Mistrzostwo Sochaczewa w grze szybkiej.

 

 

 

 

Turniej o Puchar Bohaterów Polski Niepodległej w szachach ”błyskawicznych” – 20 stycznia 2018 r., Sochaczewskie Centrum Kultury, ul. 15 Sierpnia 83.

Fot. Iza Strzelecka