“(Nie)wszystko Ci oddam”- spektakl komediowy

8 marca o godz. 19.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbędzie się spektakl komediowy “(Nie)wszystko Ci oddam”.


Miłość, przyjaźń, radość życia – czegóż trzeba więcej, żeby czuć się dobrze z najbliższymi i żyć pełną piersią! Może każdy potrzebuje jakiegoś organu do kochania? Sprawdźmy, czy to prawda, razem z Katarzyną, Dianą, Adamem i Tadeuszem – bohaterami współczesnej komedii napisanej przez popularnego austriackiego dramatopisarza Stefana Vögla. Kiedy zaskoczona przez życie Katarzyna postanawia zdradzić swoim bliskim, co ją spotkało, rusza lawina komediowych zdarzeń, zaskakujących reakcji i nieoczekiwanych deklaracji. Widz ma szansę sam się zastanowić, co by zrobił, słysząc miłosne wyznanie w stylu: “Masz w sobie coś, bez czego nie potrafię żyć. Podzielisz się ze mną?”


Zaskakujących pytań i zabawnych odpowiedzi będzie w spektaklu więcej, np.: Co można znaleźć na ostatnim piętrze najwyższego wieżowca w Warszawie? Jak długo należy zapiekać pieczeń z cynaderek? Czy współczesny człowiek jest gotów wspomóc najbliższą osobę drobną sumą pieniędzy, apartamentem w Barcelonie czy… No właśnie, czym jeszcze? To już muszą Państwo sami zobaczyć.


Autor: Stefan Vögel

Reżyseria i oprawa muzyczna: Dariusz Taraszkiewicz

Scenografia: Tomasz Bzdęga

Kostiumy: Anna Tomczyńska


Sochaczewskie Centrum Kultury nie prowadzi sprzedaży i dystrybucji biletów.

Za w/w kwestie odpowiada organizator: Agencja “Opus”, tel. 506-097-714


Bilety online do nabycia na stronie: kupbilecik.pl

More