Pracownia Produkcji TV

Chcesz robić dobre wideo, a nie wiesz jak się za to zabrać? Interesują Cię pierwsze kroki na youtube, chcesz tworzyć własne vlogi i wideo na insta? Zajęcia w Pracowni Produkcji TV to idealne miejsce dla Ciebie. To tutaj pod okiem profesjonalisty poznasz techniki pracy zespołu produkcyjnego – operatora kamery, reżysera dźwięku, realizacji wizji oraz oświetleniowca. Nauczysz się, jak zrobić dobre wideo smartphonem/kamerą/aparatem i odpowiednio uchwycić emocje w kadrze. Zrób pierwszy krok w kierunku przygody z produkcją wideo i zapisz się na zajęcia.


Zajęcia poprowadzi Mateusz Płowik – operator kamery przy realizacji programów informacyjnych, publicystycznych i sportowych w TVN24; założyciel ekipy filmowej Pinguini Films, z którą realizuje m.in. reportaże, teledyski oraz video produktowe i reklamowe; montażystą wideo w Wedding by Ragus.


Koszt zajęć: 80 zł/miesiąc


Bliższe informacje w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, telefonicznie pod nr (46) 863-07-68 lub mailowo: sekretariat.15sierpnia.sck@gmail.com
Wirtualny spacer Galerią ZeDeK
Zapraszamy do odbycia wirtualnego zwiedzania Galerii ZeDeK. Część z prezentowanych obrazów można zakupić online.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup