Wystawa Twórczości Nauczycieli

Sekcja Edukacji i Klubu Nauczyciela Sochaczewskiego Centrum Kultury zaprasza na kolejną edycję Wystawy Twórczości Nauczycieli, która zaprezentowana zostanie w środę 23 października o godz. 17.00 w kramnicach miejskich przy ul. 1 Maja 21. Jest to wydarzenie, które na stałe już wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych naszego miasta. W tym roku, poszerzając formułę tego wydarzenia, zachęcamy również innych artystów z terenu naszego miasta i powiatu sochaczewskiego do wzięcia udziału w wystawie.

Zgłoszenia prac na Wystawę Twórczości Nauczycieli przyjmuje Teresa Kłujszo – kierownik Sekcji Edukacji i Klubu Nauczyciela, w biurze Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5.

Szczegółowe informacje telefonicznie pod nr (46) 862-71-48 lub (46) 863-07-68.


Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, na której będzie można obejrzeć wyjątkowe, różnorodne, pełne kolorów prace artystów, posłuchać chóru Vivace, zapoznać się z twórczością podopiecznych Klubu Nauczyciela oraz w ten chłodny jesienny wieczór ogrzać się gorącą herbatą w miłej artystycznej atmosferze.


Wstęp wolny.


Informacje na facebooku TUTAJ


More