„W poszukiwaniu św. Mikołaja”- spektakl interaktywny

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza najmłodszych milusińskich na wyjątkowy spektakl interaktywny „W poszukiwaniu świętego Mikołaja” oparty na znanej powieści Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa”, realizowany w ramach projektu „Dzieci dzieciom”. Spektakl odbędzie się w piątek 6 grudnia o godz. 10.00 w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83.


„Dzieci dzieciom” to projekt, który jest podróżą do świata muzyki, kształtuje twórczo dzieci, pobudza ich wyobraźnię oraz wprowadza w sposób naturalny i przystępny w świat szeroko pojętej kultury i sztuki, wpisując się jednocześnie w program przedszkolnej edukacji artystycznej.


W trakcie spektaklu razem z aktorami przeniesiemy się do świata pełnego podwodnych przygód i fantastycznych piosenek, tj.: „Witajcie w naszej bajce”, „Cała naprzód ku wielkiej przygodzie” oraz piosenek świątecznych, bowiem bohaterowie opowieści razem z widownią będą próbowali znaleźć świętego Mikołaja! Tylko gdzie się on podział? Może w bańkach mydlanych pana Kleksa? Może w pudełku?  I co właściwie robi święty Mikołaj?

A gdy już zmęczeni przygodami odnajdziemy św. Mikołaja, schrupiemy świąteczne jabłko, a także zrobimy sobie świąteczne zdjęcie z małymi i dużymi aktorami w świecie pełnym bożonarodzeniowej magii…


KOSZT: 10 zł od dziecka, opiekunowie wstęp wolny 

Zamówienia grupowe i indywidualne przyjmujemy w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, tel. (46) 863-07-68.


Zapraszamy!


Informacje na facebooku: TUTAJ


More