„Kronika Filmowa”- Stand up – Antoni Syrek-Dąbrowski

Scena Komediowa i Sochaczewskie Centrum Kultury zapraszają na stand up Antka Syrka-Dąbrowskiego, który wystąpi z nowym programem – „KronikaFilmowa”. Stand-up odbędzie się 24 stycznia o godz. 20.00 w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83. Wydarzenie skierowane jest do osób pełnoletnich.


Support: Łukasz Kowalski

Antoni Syrek-Dąbrowski – komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: „HBO Stand-up Comedy Club”, obu sezonach „Comedy Central Prezentuje: Stand-up!”, „Tylko dla dorosłych” w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express – kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze „IO” w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.Bilety: 35/45 zł

Zamówienia biletów poprzez stronę internetową: TUTAJ


Wydarzenie dla osób dorosłych!


* Brak zgody na nagrywanie audio/video.
* Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone, bez zwrotu pieniędzy za bilet.


Informacje na facebooku: TUTAJ


More
NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO SCK: 50 9283 0006 0000 1985 2000 0030
Szanowni rodzice/opiekunowie/uczestnicy zajęć, informujemy, że od dnia 1.12.2019 r. zmianie ulega numer rachunku bankowego Sochaczewskiego Centrum Kultury do celów dokonywania opłat za zajęcia.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup