Carnevale! – koncert orkiestry Camerata Mazovia

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza w niedzielę 23 lutego o godz. 19.00 na Koncert Karnawałowy Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia pod dyr. Artura Komorowskiego. W repertuarze kompozycje w tanecznych, gorących rytmach. Koncert odbędzie się na sali widowiskowej w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83.


Wstęp: 15 zł.


Po zakończeniu koncertu będzie można kupić nowo wydaną płytę Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia pt. „Życie jest piękne” – live. Album zawiera najgoręcej oklaskiwane utwory z dwóch największych koncertów zarejestrowanych w 2019 roku w ramach 15-lecia istnienia orkiestry. To blisko godzinna uczta muzyczna w najlepszym wydaniu. Płyta zawiera znane i lubiane utwory klasyczne oraz znakomite interpretacje muzyki filmowej. Słowem, najlepsze wykonania Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia pod dyr. Artura Komorowskiego, które sochaczewianie pokochali najbardziej.


Rezerwacje biletów rozpoczynamy 4 lutego.

Zapisy telefonicznie pod nr (46) 863-07-68 lub osobiście w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83.


Po odbiór zarezerwowanych biletów należy zgłosić się do Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, pokój nr 9, od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 18.00 w ciągu 4 dni od momentu rezerwacji . Po upływie tego czasu, rezerwacja wygasa.


Informacje na facebooku: TUTAJMore