Słuchowisko „Między nami… pokoleniami”

Zapraszamy na cykl słuchowisk „Między nami… pokoleniami”, które prezentowane są w ramach działalności Teatru z DIALOGIEM.


… halo, baba Lola?

Zamknięte w labiryncie ludzkich spraw Baba Lola i mama Jaga lubią ze sobą rozmawiać przez telefon! Tak po babsku, ukazując cały wachlarz międzypokoleniowych nieporozumień.


Artystyczny Replay w samo południe – Rozmowy między nami… pokoleniami

Czy zdarzyło Wam się nocą, tak całkiem zwyczajnie zadzwonić w sumie do nieznajomej? Dwie przestrzenie całkiem różne nagle łączą się ze sobą to zgrzytając, to biegnąc zgodnie myślą na falach łącza internetowego. Coś szumi, coś przerywa, ktoś tam jeszcze gra w oddali. I nagle okazuje się, że nie jesteś sam… A to takie miłe. Napisz do nas… chętnie pogadamy gdzieś pomiędzy wierszami. Może zgadniesz, który z poetów wkradł się między nami… pokoleniami… Piszcie, piszcie… do nas.

Opublikowany przez E-SCK Piątek, 24 kwietnia 2020"Biszkopt", Słuchowisko Teatru Dialog

Od Teatru Dialog" "Rozmowy między nami… pokoleniami" niosą ze sobą wspomnienia, trochę poezji i przeplatających się wątków z życia codziennego z zapachem ciasta. Polubiłyśmy słuchowisko-formę artystyczną, której tworzywem jest wyłącznie dzwięk, głos ludzki, efekty akustyczne i muzyka. Choć praca nad całością nie jest łatwa. Pozdrawiamy Jola i Ania czyli Baba Lola i Mama Jaga

Opublikowany przez E-SCK Piątek, 15 maja 2020#MAMACHALLENGE – SŁUCHOWISKO TEATRU DIALOG

ROZMOWY NOCĄ CIĄG DALSZY… W RYTMIE RAPTak się składa, że wszyscy ostatnio komentują rzeczywistość w rytmie RAP… Teatr DIALOG nie pozostał obojętny i na to wyzwanie. Jola napisała tekst, Anka coś tam dodała od siebie i tak po długich nocnych dyskusjach powstało słuchowisko, które było nie lada wyzwaniem dla domowego sprzętu i… dwóch pokoleń mam.Tak powstał odcinek "#MAMACHALLENGE", który usłyszycie już dziś… nocą.A dla wszystkich raperów i tych, co w pierwszej linii ratują nam życie przesyłamy pełen szacun.

Opublikowany przez E-SCK Sobota, 30 maja 2020"DobraNOCKA" – słuchowisko "Między nami… Pokoleniami"

Często tak się dzieje, że nocą różne się rzeczy dzieją i nie tak łatwo odpłynąć w dobry sen… Czy jest na to antidotum?fot. Pixabay

Opublikowany przez E-SCK Sobota, 13 czerwca 2020Masz problem Kirkorze – Słuchowisko Teatru DIALOG

Ach, udało się! Mamy dźwięk, pianino… i problem Kirkora 🙂 Cóż zrobić? Trudny wybór… Między nami… pokoleniami ;-)Teatr Dialog zaprasza na autorskie słuchowisko już czerwcowe.

Opublikowany przez E-SCK Piątek, 26 czerwca 2020
More