Szczerbiec / Osenkowski / Madajski / Urzędowski

Zapraszamy serdecznie w sobotę 26 września o godz. 19.00 na transmisję online z Klubu Kontrast koncertu kwartetu Szczerbiec/Osenkowski/Madajski/Urzędowski. Zespół zaprezentuje autorską muzykę Michała Szczerbca z towarzyszeniem brzmienia fletu poprzecznego, saksofonu, pianina oraz gitary basowej. Usłyszymy utwory z najnowszej płyty „The Last Scavenger”, której premiera odbyła się w kwietniu br. Poza najnowszymi kompozycjami usłyszymy również utwory z poprzednich płyt Michała Szczerbca.


„The Last Scavenger” to niosąca wyjątkową atmosferę ilustracyjna muzyka, która stworzy dźwiękową opowieść układającą się w swoisty film w Waszej wyobraźni. Mamy nadzieję, że płyta skłoni słuchacza do zastanowienia się, współczucia i refleksji nad naturą rzeczywistości. Człowiek w ostatnim czasie zatracił się w swojej arogancji do Świata. Cierpią zwierzęta, cierpimy my. Może czas na refleksję? Ziemia to nasz jedyny dom. Dbajmy o niego. Utwory na płycie są połączone ze sobą w taki sposób aby słuchacz zobaczył oczami wyobraźni spokój i harmonię, której w ostatnich czasach tak bardzo brakuje.


„Realizacja tych kilku instrumentów nie mogła być lepsza. To majstersztyk godny najlepszych światowych produkcji” Top Guitar , maj 2020

Skład zespołu:

Michał Szczerbiec – gitarzysta, wokalista, kompozytor, tekściarz, aktor (M jak Miłość, Ojciec Mateusz, Na Wspólnej, Barwy Szczęścia, Klan)

Arek Osenkowski – muzyk z wieloletnim stażem mający na koncie kilka płyt (m.in. z zespołem Stare Dobre Małżeństwo)

Wojciech Madajski – pianista, basista, pedagog muzyczny w „Szkole Bluesa” oraz wielu placówkach artystycznych

Marcin Urzędowski – muzyk perkusyjny, regularnie uczestniczący w wielu projektach koncertowych. Na swoim koncie ma występy podczas wielu znaczących wydarzeń kulturalnych, zarówno na gruncie muzyki perkusyjnej improwizowanej, teatralnej jak i szeroko pojętej muzyki rozrywkowej. W tej materii występował m.in. z takimi sławami muzyki klubowej jak: Miss Mavrik, Michael Canitrot, Federico Scavo, Nikki Nice, Hanna Hansen i całą DJ’ską śmietanką z Polski.


Zapraszamy do wysłuchania singla zespołu:
https://www.youtube.com/watch?v=SmDT_zPviPc

Informacje na facebooku —> TUTAJ


More