Scena Seniora

Scena Seniora powstała dla wszystkich, którzy poprzez twórczą zabawę chcą spróbować swoich sił na scenie. Spotkaniami z grupą wokalno – teatralną prowadzi Jolanta Kawczyńska, pracownik Sochaczewskiego Centrum Kultury. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: w poniedziałek i czwartek od 16.00 do 18.00. Grupa liczy 15 osób, ale jest otwarta na nowych pasjonatów: śpiewu, recytacji i spędzania czasu w miłym gronie. Grupa teatralna przygotowuje również małe formy teatralne i montaże muzyczno-poetyckie. Scena Seniora ma na swoim koncie wystąpienia na wydarzeniach związanych z działalnością senioralną; prezentuje się dla mieszkańców Sochaczewa; wyjeżdża również na przeglądy, konkursy i festiwale.

Osoba do kontaktu: Jolanta Kawczyńska: j.kawczynska@gmail.com lub Sekretariat SCK przy ul. 15 Sierpnia 83 pod numerem tel.: 46 863-07-68 lub na adres mailowy: sekretariat.15sierpnia.sck@gmail.com.

W środę, 25 stycznia 2017 r. w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbyło się IV Seniorów Kolędowanie.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia. Fot. Anna Wolińska