Senior Festiwal PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ i PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ

W piątek, 6 października 2017 r. w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbył się I Senior Festiwal PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ i PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”. 

Do udziału w festiwalu zaproszono zespoły, grupy śpiewacze i solistów. Można było zaprezentować dwa dowolne utwory o tematyce żołnierskiej lub patriotycznej. W programie znalazł się m.in.:

  1. Koncert Zespołu Wokalno Instrumentalnego PATRIA,
  2. „Wspomnienie” – opowieść o historii, która się wydarzyła, czasu się nie cofnie. Pozostaje mieć nadzieję, że Duch, który przyświecał walczącym nigdy nie zginie w polskim narodzie.
  3. Prezentacje utworów
  4. Wręczenie nagród

Podczas I Senior Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”  wystąpił również Zespół Wokalno Instrumantalny „PATRIA”. Grupa wykonała m.in.: takie pieśni jak: „Serce w plecaku”, Pałacyk Michla”, „Warszawskie dzieci”, „Piechota”, „Marsz Mokotowa”, „Warszawianka 1831”. Ostatnim z utworów była „Rota”, którą na nagraniu Miasta Sochaczew można usłyszeć poniżej.

I Senior Festiwal i "ROTA" w wykonaniu zespołu Patria (6.10.2017).

Opublikowany przez Miasto Sochaczew 6 października 2017

Źródło: https://www.facebook.com/urzad.miejski.w.sochaczewie/videos/1459157627494043/

Fotografie udostępnione dzięki uprzejmości Radia Sochaczew (94,9 FM) pochodzą ze strony: http://www.radiosochaczew.pl/wiadomosci/22162,senior-festiwal-piesni-patriotycznej-i-zolnierskie