Piątkowy wieczór 26 września zostanie sochaczewianom na długo w pamięci, dzięki wyjątkowemu koncertowi Czesława Mozila, który wystąpił na scenie Kontrastu ze swoim solowym repertuarem. Charyzmatyczny artysta znany z singla „Leń” do filmu „Akademii Pana Kleksa 2” w zelektryzował publiczność, błyskotliwymi i zabawnymi tekstami, nostalgicznymi utworami znanymi i lubianymi. Choć nie tylko. W wieczornym repertuarze znalazły się też utwory z dwóch albumów wydanych w ostatnim czasie. I piosenki premierowe szykowane na kolejną płytę, nad którą obecnie pracuje.
To też gorący czas dla muzyka, absolwenta Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w klasie akordeonu. Laureata pięciu Fryderyków, festiwalu w Opolu i potrójnej platyny. Autora tekstów, kompozytora, aktora dubbingowego (m.in. legendarny Bałwanek Olaf z „Krainy Lodu”) i osobowości telewizyjnej. Jego ostatnia płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku a wyżej wspomniany utwór do filmu stał się prawdziwym hitem i drogą do kolejnego Fryderyka za album Czesław Mozil & Grajkowie Przyszłości „Inwazja Nerdów vol. 1”.
Czego życzy artyście oczarowana sochaczewska publiczność? Kolejnych sukcesów, kolejnych hitów i przede wszystkim powrotu do Sochaczewa!
Organizatorzy koncertu: Sochaczewskie Centrum Kultury, Klub Kontrast i Agencja Borówka Music.
