Notatka na marginesie Archives

Senioralny Festiwal Piosenki Biesiadnej

Zapraszamy 21 czerwca o godz. 10.00 na Senioralny Festiwal Piosenki Biesiadnej, który odbędzie się w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83. Na scenie sali widowiskowej wystąpią senioralne zespoły wokalne działające w Sochaczewie i na terenie powiatu sochaczewskiego.

More

Muzyczny show “Italmusic Tour”

Zapraszamy na muzyczny show “Italmusic Tour”, który odbędzie się 16 czerwca o godz. 19.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83. W sali widowiskowej zapanują znane i lubiane włoskie przeboje. Zarówno współczesne, jak i te sprzed wielu lat. W pierwszej części koncertu odbędzie się mini festiwal dla lokalnych młodych, utalentowanych wykonawców, chcących zaśpiewać w języku włoskim. Zwycięzcy wezmą udział w finale, który odbędzie się w Warszawie. W drugiej części show, wystąpi gwiazda włoskiej piosenki! Usłyszymy przeboje takich gwiazd jak: Drupi, Zucchero, Cutugno … i wiele innych.


Bliższe informacje telefonicznie pod numerem: 579-270-537 lub mailowo: italmusictour@gmail.com


More

Konkurs “Zielony Chodaczek”

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Konkursie Wakacyjnej Piosenki Inscenizowanej “Zielony Chodaczek”, który odbędzie się 15 czerwca 2023 r. o godz. 10.00 w sali widowiskowej SCK przy ul. 15 sierpnia 83. Zadaniem uczestników jest wykonanie jednej piosenki w języku polskim. Uczestnikami mogą być soliści, duety i zespoły wokalne.


Wypełnioną kartę uczestnika oraz podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody i klauzulę rodo należy wysłać na adres mailowy: konkursy.sck@gmail.com


Termin nadsyłania zgłoszeń: do 9 czerwca 2023 r.


Udział w konkursie jest płatny: 10 zł od uczestnika (płatne w dniu przesłuchań konkursowych).

More

“Dzieci dzieciom” – wystawa online Galerii ZeDeK

Zapraszamy 13 czerwca na wystawę online Galerii ZeDeK pt “Dzieci Dzieciom”, którą będzie można obejrzeć na fanpage’u SCK na Facebooku. Wystawa prezentować będzie twórczość uczestników zajęć pracowni “Wytwórnia”, prowadzonej w SCK w Boryszewie przez Emilię Zielińską.

More

Koncert galowy orkiestry Camerata Mazovia

Zapraszamy serdecznie 11 czerwca do Amfiteatru przy ul. Podzamcze 6, na koncert galowy Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia, który odbędzie się o godz. 20.30 w ramach obchodów Święta Mieszkańców – Dni Sochaczewa.


Zwieńczeniem tegorocznych obchodów Święta Mieszkańców – Dni Sochaczewa będzie Koncert Galowy “Akcenty i nie tylko” w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia pod dyrekcją Artura Komorowskiego. Tym razem do współpracy z orkiestrą zaproszeni zostali soliści – Daria Kobierecka, Albert Szułczyński i Wiktor Szczepanik oraz podopieczni grupy wokalnej Klub Piosenki przygotowanej przez Jolantę Kawczyńską. W koncercie wystąpią również wybitni soliści instrumentaliści, którzy wraz z orkiestrą  zaprezentują takie przeboje jak: Sweet Home Alabama, Amazing Graca, Ai no Corrida, Birdland, Fields of Gold i wiele innych hitów.  More