Klub Kontrast – Rezerwacja Miejsc

W celu rezerwacji miejsc prosimy kliknąć na plakat wydarzenia:Rezerwacja możliwa również:

Od poniedziałku do piątku rezerwacja miejsc możliwa jest również telefonicznie w Sekretariacie SCK w godzinach: 8.00-17.30 pod numerem telefonu: 46 863-07-68. 

W soboty rezerwacja możliwa jedynie pod numerem: 602 577 117.

Klub Kontrast – to wymarzone miejsce dla miłośników jazzu, nie tylko klasycznego ale i  muzyki funk, bluesa. Kontrast to jedyny taki w Sochaczewie i całej okolicy klub otwarty dla wszystkich, przytulny i unikatowy, kojarzy się z tym co najlepsze w sztuce. Bo nie tylko muzyka zagości na scenie Kontrastu. Wieczory poetyckie, wystawy, spektakle wzbogacają naszą ofertę. Zaczynamy! Zapraszamy! Niech się toczy!

MIEJSCE

Pod ziemią w Sochaczewskim Centrum Kultury bije artystyczne serce Sochaczewa. Klub Kontrast został zaadaptowany i zaprojektowany tak by stworzyć idealne miejsce dla miłośników muzyki i innych gatunków sztuki. Klub posiada profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy obsługiwany przez naszego akustyka. Do dyspozycji muzyków jest fortepian elektryczny Roland.

Lokal mieści 100 osób, zachęcamy do rezerwacji stolików pod nr 46 863 07 68

Łatwo do nas trafić, mieścimy się w podziemiach Sochaczewskiego Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83.

WYDARZENIA CYKLICZNE

W klubie Kontrast odbywają się koncerty. Cyklicznie gościmy Tadeusza Hutkowskiego który prowadzi wieczory poetyckie  „Między Kartkami” i Filmowy Jam Session.

 

NADCHODZĄCE WYDARZENIA 

O zapowiedziach najbliższych wydarzeń informuje baner do rezerwacji miejsc na samej górze tej strony.

Zachęcamy do śledzenia naszych wydarzeń na portalu Facebook.

.

OFERTA BAROWA

Specjalnie dla Państwa oferujemy pyszną kawę, napoje oraz w przyszłości kartę win.

.

KONTAKT DLA ARTYSTÓW

Artystów, managerów oraz osoby zainteresowane występem w  Klubie Kontrast prosimy o kontakt z Impresariatem: Magdalena Franaszek-Niewiadomska, tel. 602 577 117, mail: m.franaszek.niewiadomska.sck@gmail.com.

.

MIEJSCE PRZYJAZNE

Klub Kontrast posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Miejsce przyjazne dla rodzin.

More