Klub Kontrast – Rezerwacja Miejsc

W celu rezerwacji miejsc prosimy kliknąć na plakat wydarzenia:Prócz powyższego modułu rezerwacja miejsc możliwa jest również telefonicznie w Sekretariacie SCK w godzinach: 8.00-16.00 pod nr telefonu: 46 863-07-68. Poza tymi godzinami prosimy o kontakt pod numerem: 604 409 034 z menedżerem klubu: Markiem Kacprzakiem.

Klub Kontrast SCK 2017
Klub Kontrast
– to wymarzone miejsce dla miłośników jazzu, nie tylko klasycznego ale i  muzyki funk, bluesa. Kontrast to jedyny taki w Sochaczewie i całej okolicy klub otwarty dla wszystkich, przytulny i unikatowy, kojarzy się z tym co najlepsze w sztuce. Bo nie tylko muzyka zagości na scenie Kontrastu. Wieczory poetyckie, wystawy, spektakle wzbogacają naszą ofertę. Zaczynamy! Zapraszamy! Niech się toczy!

MIEJSCE

Pod ziemią w Sochaczewskim Centrum Kultury bije artystyczne serce Sochaczewa. Klub Kontrast został zaadaptowany i zaprojektowany tak by stworzyć idealne miejsce dla miłośników muzyki i innych gatunków sztuki. Klub posiada profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy obsługiwany przez naszego akustyka. Do dyspozycji muzyków jest fortepian elektryczny Roland.

Lokal mieści 100 osób, zachęcamy do rezerwacji stolików pod nr 46 863 07 68

Łatwo do nas trafić, mieścimy się w podziemiach Sochaczewskiego Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83.

WYDARZENIA CYKLICZNE

Koncerty w klubie Kontrast odbywają się dwa razy w miesiącu. Trwają starania by koncerty i wydarzenia odbywały się co tydzień. Niech każdy znajdzie wśród nich ciekawe  propozycje dla siebie.

Cyklicznie co drugi miesiąc gościmy Tadeusza Hutkowskiego który prowadzi wieczory poetyckie  „Między Kartkami”

 

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

7 kwietnia 2017 r. (piątek) – spotkanie Klubu Literackiego „Między kartkami”, spotkanie autorskie z poetą Robertem Miniakiem z Łodzi oraz „Bitwa na dwa wiersze”.

22 kwietnia 2017 r. (sobota)  o godz. 18.00 zagra Trio Ulla Saxophone w składzie: Urszula Gosk (saksofon), Konrad Gzik (saksofon), Kamil Borkowski (fortepian).

13 maja 2017 r. (sobota) o godz. 18.00 zagra Zespół Hots w składzie: Mikołaj Poncyljusz, Radek Nowak , Adam Prokopowicz, Bartosz Tkacz, Maciej Wojcieszuk, Jakub Kinsner.

3 czerwca 2017 r. (sobota) o godz. 18.00 zagra Zespół Teren C w składzie: Katarzyna Bednarek – śpiew, Tomasz Połeć – śpiew, banjo, gitara, harmonijka, Jakub Kamiński – gitary, Janusz Frychel – gitara basowa, Daniel Klemczak – perkusja.

Zachęcamy do śledzenia naszych wydarzeń na portalu Facebook.

.

OFERTA BAROWA

Specjalnie dla Państwa oferujemy pyszną kawę, napoje oraz w przyszłości kartę win.

.

KONTAKT DLA ARTYSTÓW

Artystów, managerów oraz osoby zainteresowane występem w  Klubie Kontrast prosimy o kontakt z naszym menedżerem klubu – Marek Kacprzak tel. 604 409 034, mail: marek.kacprzak@op.pl.

.

MIEJSCE PRZYJAZNE

Klub Kontrast posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Miejsce przyjazne dla rodzin.