Insta Show – spektakl dla młodzieży

Sochaczewskie Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 zaprasza w niedzielę 2 czerwca o godz. 18.00 na spektakl „INSTA SHOW” Kolektywu Hoteloko movement makers, w koncepcji i choreografii Magdaleny Przybysz oraz w reżyserii i dramaturgii Agaty Życzkowskiej. Sztuka zostanie wystawiona w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca Scena dla tańca 2019. W spektaklu biorą udział młodzi, zdolni tancerze i performerzy w wieku 14-17 lat, wybrani do projektu w drodze castingu. Instagram jest pretekstem do opowiedzenia o młodym pokoleniu poprzez ruch i story telling.

Twórczynie projektu zachęcają młodych performerów do tego, aby swoim głosem opowiedzieli o tożsamości nastolatków. Punktem wyjścia do rozmów i poszukiwań materiału ruchowego jest temat treści zamieszczanych przez młodzież na jednym z internetowych narzędzi społecznościowych – Instagramie – niezwykle popularnym medium wśród młodego pokolenia.

Esencją tego projektu jest to, że Magdalena Przybysz i Agata Życzkowska realizują performans dla młodzieży i dorosłych, w którym pragną oddać wypowiedź młodym performerom. W ten sposób chcą wydobyć autentyczność i artystyczną szczerość przekazu.

Wstęp wolny.

Zapraszamy.

Informacje na facebooku: TUTAJ

„INSTA SHOW”
HOTELOKO movement makers
Magdalena Przybysz/Agata Życzkowska

2.06.2019 / godz. 18:00
Sochaczewskie Centrum Kultury
ul. 15 Sierpnia 83 / Sochaczew


Rezerwacja bezpłatnych zaproszeń: biuro@fundacjarozwojuteatru.pl


Koncepcja i choreografia: Magdalena Przybysz
Reżyseria i dramaturgia: Agata Życzkowska
Wykonanie: Zuzanna Gałka, Kseniia Gluskina, Jakub Hardecki, Oliwier Kasica, Malwina Polańska, Hanna Snochowska, Karina Szutko
Produkcja: Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers
Koprodukcja: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie
Partnerzy: Sochaczewskie Centrum Kultury, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, PROM Kultury Saska Kępa
Spektakl powstał dzięki współfinansowaniu m.st. Warszawa

More