Andrzejkowa zabawa dla dzieci z Wujciem Wariatuńciem

Sochaczewskie Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 zaprasza w sobotę 30 listopada o godz. 10.00 na Andrzejkową zabawę dla dzieci, która odbędzie się w sali tanecznej. Zabawę poprowadzi Piotr Milczarek czyli DJ Wujcio Wariatuńcio.


„Andrzejkowe figle znam, takie co frajdę przyniosą wam! Wróżby bardzo są magiczne i spełniają się marzenia liczne. Moc zabawy na Was czeka, więc pogodą się nie przejmuj i nie zwlekaj! Zapisz się na zabawę Andrzejkową do Sochaczewskiego Centrum Kultury już dziś!
Tegoroczne, pełne listopadowych figli-migli i muzycznych „pobrykanek” Andrzejki poprowadzi Piotr Milczarek, znany dzieciom wszystkim jako… DJ Wujcio Wariatuńcio. A rzec mogę, że ten Wujcio to przezabawny gość, bo potrafi chustą kolorową milusińskich zaczarować i niespodzianki podarować. A gdy zwariowane ciotki z butów ułożą ścieżkę dużą, to jesiennym nie oprzecie się kałużom!”


Czekamy na Was!


CENA BILETU: 10 zł

Bilety sprzedawane będą na miejscu, tuż przed zabawą andrzejkową. Zachęcamy do korzystania z Sochaczewskiej Karty Mieszkańca, gwarantującej 15% zniżki oraz zniżkę Dużej Rodziny. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej biletów w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury pod nr (46) 863-07-68.


Zapraszamy.


Informacje na facebooku: TUTAJ


More