Warsztaty taneczne Ladies Style – Salsa

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty LADIES STYLE. Są to cykliczne warsztaty taneczne, które odbywać się będą raz w miesiącu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w SCK przy ul. Chopina 101. Oferujemy naukę salsy solo, zmysłowej bachaty, a takżę sexy dance.


Warsztaty skierowane są do kobiet, chcących poznać/rozwinąć kobiecą stronę latynoskich stylów tanecznych. Zapraszamy panie w każdym wieku. Zarówno te, które tańczą, jak i debiutantki, które do tej pory nie miały odwagi spróbować. Uczestniczki warsztatów zdobędą większą pewność siebie, a instruktorzy nauczą je, jak się zmysłowo poruszać.


Na pierwszy ogień – SALSA!

Warsztaty z zakresu salsy odbędą się 31 stycznia o godz. 19.30 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Kacprowicz – instruktorka tańca, choreograf oraz właścicielka szkoły tańca Warsaw Salsa Club. Przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu od tańca towarzyskiego. W kolejnych etapach życia rozwijała się w takich stylach jak hip-hop, taniec współczesny oraz latino. Od ponad 10 lat uczy tańca, równocześnie szkoląc swoje umiejętności w różnych stylach. Taniec jest dla niej czymś więcej niż tylko krokami. To możliwość wyrażenia i odkrycia siebie na nowo.Tańcząc samemu można rozwinąć skrzydła i dać się porwać emocjom, natomiast tańcząc z partnerem uczymy się rozmawiać bez słów. Miłości do tańca nie do się opisać. Tak właśnie jest w moim przypadku. Gdy wchodzę na parkiet wszystko wokół znika” – opisuje swoją taneczną pasję Aleksandra Kacprowicz. Zapraszamy panie, które chciałyby się poczuć podobnie.


Świetna zabawa w babskim gronie gwarantowana!


Koordynator: Monika Osiecka – Jaworska


Wejściówka: 20 zł.

Zapisy pod nr 609-684-732 lub w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury w Chodakowie tel. (46) 863-25-72


Zapraszamy!


Informacje na facebooku: TUTAJ


More