Zwiedzaj Sochaczew z aplikacją FootSteps


Zapraszamy do korzystania z aplikacji turystycznej naszego miasta: FootSteps. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Play. Działa zarówno w systemie iOS jak i Android. Zawiera pięć tras i, co najciekawsze, można ją personalizować pod kątem własnych zainteresowań. Aplikacja umożliwia poznanie miasta zarówno od podstaw, jak i odkrycie go na nowo.

Pierwszym krokiem do zapoznania się z Footsteps jest ściągnięcie aplikacji na smartfon i wybranie odpowiedniego miasta. Aplikacja łączy bowiem blisko 40 miast z całej Polski. Po zaznaczeniu, że interesuje nas Sochaczew, musimy określić nasze osobiste preferencje. Do wyboru jest wiele profili np. smakosz, turysta, sportowiec, głowa rodziny. Można wybrać więcej niż jedną możliwość, a także zmieniać je w trakcie korzystania w zależności od aktualnych oczekiwań.

Obecnie aplikacja zawiera pięć tras:

  • „Rodzinny wypad do Sochaczewa”
  • „Spacer po Sochaczewie”
  • „Rowerowo-kajakowy szlak Jagiełły”
  • „Śladami Fryderyka Chopina”
  • „Trakt Pamięci Bohaterów Bitwy nad Bzurą 1939”

Za każdym razem Footsteps informuje nas nie tylko o poszczególnych punktach i ich lokalizacji na mapie, ale też o szacunkowym czasie trwania, a nawet o tym z jakich środków komunikacji miejskiej możemy skorzystać. Do aplikacji trafiają również wydarzenia, które odbywają się w Sochaczewie.

Z Footsteps mogą korzystać sochaczewianie, turyści, ale też np. biznesmeni. Umożliwia ona poznanie miast zarówno od podstaw, ale też odkrycie go na nowo.

A zatem zapraszamy na spacer po mieście!Ułatwienia dostępu