Dni Sochaczewa z SCK

Sochaczewskie Centrum Kultury aktywnie uczestniczyło w obchodach Dni Sochaczewa – Święta Mieszkańców. W piątek na uroczystej Sesji Rady Miasta inaugurującej obchody wystąpił Mundurowy Zespół Wokalno-Instrumentalny “Patria”. Miłym akcentem było również wręczenie przez burmistrza Sochaczewa Piotra Osieckiego podziękowań dla dyrektora Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia Artura Komorowskiego z okazji 15-lecia istnienia orkiestry.


Fot. Sebastian StępieńW sobotę na Placu Kościuszki odbyło się malowanie herbu i najdłuższego obrazu Sochaczewa wspólnie z mieszkańcami naszego miasta. Później wszyscy zgromadzeni na placu wraz z zespołami z Sochaczewskiego Centrum Kultury uformowali pochód i udali się w kierunku MOSiR. Tam zaprezentowana została piosenka “Kultura w SCK” z choreografią przygotowaną specjalnie na Dni Sochaczewa. Układ taneczny pokazały na scenie tancerki z Zespołu Tanecznego Abstrakt. Na koniec występu nad publicznością posypało się kolorowe konfetti.


Fot. Iza Strzelecka

Natomiast w niedzielę na terenie MOSiR zaprezentowały się wokalne i taneczne grupy z Sochaczewskiego Centrum Kultury. Wystąpił Dziecięco – Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca Folklorek, Klub Piosenki SCK Boryszew, Grupa Open Day i Open Day Junior, Studio Tańca Smile Crew oraz Zespół taneczny Abstrakt. Każdy z zespołów pokazał na scenie małą próbkę swoich umiejętności.


Fot. Iza Strzelecka“CHODŹ ZATAŃCZ Z NAMI
PRZYJDŹ I ZAŚPIEWAJ
CENTRUM KULTURY
NA CIEBIE CZEKA

OTWÓRZ SIĘ WRESZCIE
NA ŚWIATA STRONY
MASZ WIELKI TALENT
CZY WIESZ COŚ O TYM

PODNIEŚMY SWOJE RĘCE
POCZUJ JAK BIJE SERCE

REF. WYOBRAŹ SOBIE TO
POMALUJ CAŁY ŚWIAT
NA SCENĘ ŚMIAŁO WYJDŹ
KULTURA W SCK!”Tekst: Jola Kawczyńska/Marta Wasilewska

Wokale: Jola Kawczyńska/Piotr MilczareK

Choreografia: Monika Osiecka-Jaworska

Taniec: Zespół Taneczny Abstrakt

Realizacja nagrania: Artur Kasza Studio

More

Ułatwienia dostępu