UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

UWAGA!

Zgodnie z komunikatem Wojewody Mazowieckiego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, Sochaczewskie Centrum Kultury informuje, że wszystkie zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone w budynkach SCK zostają zawieszone do odwołania. Przełożone zostają także wszystkie wydarzenia kulturalne odbywające się w Sochaczewskim Centrum Kultury.

Słuchacze Sochaczewskiego Centrum Kultury zwolnieni są z opłat za zajęcia stacjonarne, które nie odbędą się z powodu podjętych działań profilaktycznych, mających na celu zmniejszenie potencjalnego zagrożenia epidemiologicznego. Z tego samego powodu i w tym samym czasie, z opłat zwolnione są również wszystkie osoby i firmy, które wynajmują pomieszczenia w Sochaczewskim Centrum Kultury.


Wychodząc naprzeciw tej sytuacji Sochaczewskie Centrum Kultury otwiera się na kulturę on-line.

Działamy! I w tym trudnym dla wszystkich czasie otwieramy się dla Was w systemie on-line i uruchamiamy witrynę E-SCK . Miłośnicy sztuki w każdym wieku znajdą tu ciekawe informacje ze świata sztuki, kultury oraz, tak popularne w XXI wieku, wyzwania kultury dla całej rodziny! Wszystkich biorących udział w naszych konkursach nagradzamy certyfikatami ukończenia wyzwania!

Proponowane Wam zadania/wyzwania teatralne, plastyczne, taneczne, wokalne itp. dostępne są również w naszym kalendarium na stronie głównej. Podane daty określają jedynie początek serii zadań, które są aktualne cały czas. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zachęcamy również do śledzenia naszych cyklicznych projektów – wystaw online w galerii ZeDeK, muzycznych wspomnień z Klubu Kontrast, minipowieści “Pamiętnik mamy Jagi” oraz kulinarnych przygód pana Franka w domowym teatrzyku.


Jesteśmy dla Was online każdego dnia —> TUTAJMore

Ułatwienia dostępu