Konkurs recytatorski rozstrzygnięty!

Sochaczewskie Centrum Kultury z ogromną radością informuje o rozstrzygnięciu konkursu recytatorskiego “Teatrzyk Małego Aktora”. Dziękujemy małym aktorom za nadesłane prace i wspaniałą twórczą zabawę. Wszystkie scenki doborem repertuaru nawiązywały do domowych teatrzyków samorodnych, a mali artyści wykazali się ogromną wyobraźnią sceniczną.


Jury w składzie: Jolanta Kawczyńska – przewodnicząca Jury, kierownik sekcji Integracji Społecznej, Magdalena Franaszek-Niewiadomska – kierownik Impresariatu Sochaczewskiego Centrum Kultury oraz Anna Wolińska – specjalista ds. impresaryjnych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:


KATEGORIA I

Nagrody:

Anna Szymańska

Nadia Szustecka

Emilia i Leoś Żebrowscy

Wyróżnienia:

Julii Chwastek

Emilia Szafrańska


KATEGORIA II

Nagroda:

Kalina Staszewska

Wyróżnienia:

Adaś Orliński

Weronika Szajewska


Warto podkreślić, że ze względu na różnorodność prac i formę zabawy Jury jednogłośnie zdecydowało o nie klasyfikowaniu nagród na I i II miejsca. Uznano, że wszyscy są wygrani, bowiem wykonali wspaniałe artystyczne prace. Wszystkim aktorom i ich rodzinom dziękujemy za wspólne artystyczne zadanie, życzymy dalszych sukcesów. Czekamy na wasze pomysły w kolejnych wyzwaniach e-SCK.More