Moonrivers – koncert post live

W sobotę 9 maja na profilach Klubu Kontrast, SCK, i e-SCK na Facebooku zaprezentowany został kolejny koncert z Klubu Kontrast w konwencji post live. Tym razem był to występ zespołu Moonrivers, który zagrał standardy jazzowe w ciekawych aranżacjach, m.in.: “And I love her” zespołu The Beatles, “The Man I love” George’a Gershwina” czy “Isn’t she lovely” Stevie Wonder’a.


Moonrivers wystąpił w składzie:

Piotr Rola-Podczaski – pianista, aranżer, zawdzięczający swój muzyczny warsztat Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy. Chętnie improwizuje na fortepianie, tworząc śmiałe i niebanalne odsłony, zarówno standardów jazzowych, jak i współczesnych kompozycji. Jego muzyczne przestrzenie to: funk, jazz, pop i soul.  

Jakub “Sista” Gawrych – basista z doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Na stałe działa w projektach: Moonrivers, BRO, Summana, Little Jazz Choir, Zespół Ludowy “Ożarowiacy”. Występuje w składzie rozgrywającym Funk me. Jazz monday! w piwnicy pod Harendą oraz Aftersix – Skład Sylwii.    

Mateusz “Niedźwiedź” Pachecka – perkusista związany z perkusją od 10 lat. Absolwent w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie w klasie prof. Bogdana Kulika i prof. Marcina Ścierańskiego. Koncertował m.in. z Teatrem Akademickim UW, współtworzył grupę muzyczną Mist oraz jest jednym z założycieli projektu Wieczorków Jazzowych.  *Nagranie zostało zrealizowane w Klubie Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury 5 maja 2020r.

More

Ułatwienia dostępu