Konkurs Muzyki Chrześcijańskiej “W górę serca” rozstrzygnięty

Uwaga! Ogłaszamy wyniki Domowego Konkursu Muzyki Chrześcijańskiej „W górę serca”. Konkurs skierowany był do wszystkich, którzy ze względu na panującą pandemię, pozostając w domu, nagrali „na żywo” utwory o charakterze religijnym. Jury podczas oceny zwróciło uwagę na wiele pięknych prezentacji i doceniło walory głosowe oraz zaprezentowane piosenki autorskie.

Komisja w składzie:
-Marta Wasilewska – Kierownik Sekcji Teatru, Estrady i Sztuk Pięknych, muzyk instrumentalista

-Jolanta Kawczyńska – Kierownik Sekcji Integracji Społecznej, instruktor wokalny, teatr amatorski

-Piotr Milczarek – instruktor wokalny, dyrygent chóru Vivace, muzyk
podkreśla ogromne zaangażowanie i wysoki poziom, różnorodność wykonywanych utworów.
Jury zdecydowało wyróżnić tych, których wykonania zbliżają i jednoczą nas w tym trudnym czasie.


Nagrodę Grand Prix „Złote Serce” 300 zł otrzymuje: MARCIN WARGOCKI


Wyróżnienia otrzymują:

  1. Paulina Białas
  2. Nikola Stefaniak
  3. Amelia Tomaszewska
  4. Grupa Zajączki
  5. Zespół ŚDM-sy

Nagroda Publiczności zdobyła GRUPA ZAJĄCZKI.

Po zliczeniu głosów w wydarzeniu FB https://www.facebook.com/events/2592650040949096/?active_tab=discussion komisja w składzie:

Magdalena Franaszek Niewiadomska – kierownik impresariatu SCK
Anna Wolińska – administrator e-SCK
Marta Wasilewska – koordynator konkursu, kierownik sekcji Teatru Estrady i Sztuk pięknych SCK

wyłoniła zwycięzcę. Największą liczbę głosów: 970 uzyskała Grupa Zajączki z Przedszkola Niepublicznego Diecezji Łowickiej im. Aniołów Stróżów w Sochaczewie i tym samym zdobyła Perłę SCK – Nagrodę publiczności.


Wszystkim artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Grand Prix "Złote serce" – Marcin Wargocki

Laureatem Grand Prix "Złote serce" jest Marcin Wargocki za utwór "Nie wątp". Słowa i muzyka Marcin Wargocki.Gratulujemy! W górę serca! Zaśpiewajmy razem refren Proszę daj, proszę daj znaleźć się,Albo Ty, albo Ty zawołaj mnie..https://www.youtube.com/watch?v=qJihzOx1G5U Sochaczew, 15 maja 2020ProtokółI Domowego Konkursu Muzyki Chrześcijańskiej „W górę serca”Komisja w składzie:-Marta Wasilewska – Kierownik Sekcji Teatru, Estrady i Sztuk Pięknych, muzyk instrumentalista-Jolanta Kawczyńska – Kierownik Sekcji Integracji Społecznej, instruktor wokalny, teatr amatorski- Piotr Milczarek – instruktor wokalny, dyrygent chóru Vivace, muzykpodkreśla ogromne zaangażowanie i wysoki poziom, różnorodność wykonywanych utworów.Konkurs skierowany był do wszystkich którzy ze względu na panującą pandemię pozostając w domu nagrali „na żywo” utwory o charakterze religijnym. Jury podczas oceny zwróciło uwagę na wiele pięknych prezentacji i doceniło walory głosowe oraz zaprezentowane piosenki autorskie.Jury zdecydowało wyróżnić tych, których wykonania zbliżają i jednoczą nas w tym trudnym czasie.I edycja Domowego Konkursu Muzyki Chrześcijańskiej za nami ale mamy nadzieję na spotkanie w przyszłości na dużej scenie na wspólnym koncercie, na który już teraz serdecznie zapraszamy! W górę serca!Komisja przyznała :Nagrodę Grand Prix „Złote Serce”- otrzymuje :MARCIN WARGOCKIWyróżnienie otrzymuje :1. Paulina Białas2. Nikola Stefaniak3. Amelia Tomaszewska4. Grupa Zajączki5. Zespół ŚDM-syWszystkim artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opublikowany przez E-SCK Poniedziałek, 18 maja 2020

Marcin Wargocki o sobie: “Szukamy dróg dla ciała. Szukamy dróg dla duszy. Zatrzymajmy się na chwilę. Jestem mężem i ojcem trójki dzieci. Na co dzień jestem przedstawicielem. Muzyka to moja pasja. W 2017 roku wydałem płytę ” GPS na Niebo”. W 2019 roku wydałem płytę “Nie wątp”.Aniele Boży – Grupa Zajączki

Zdobywca Nagrody Publiczności w Domowym Konkursie Muzyki Chrześcijańskiej "W górę serca" GRATULUJEMY!!!!! Sochaczew, 18 maja 2020Wyniki głosowania Nagroda Publiczności w Domowym Konkursie Muzyki Chrześcijańskiej „WGórę Serca”ProtokółOrganizator konkursu: Sochaczewskie Centrum Kulturypowołał komisję w składzie :Magdalena Franaszek Niewiadomska – kierownik impresariatu SCKAnna Wolińska – administrator eSCKMarta Wasilewska – koordynator konkursu, kierownik sekcji Teatru Estrady i Sztuk pięknych SCKktóra po zliczeniu głosów w wydarzeniu FB https://www.facebook.com/events/2592650040949096/?active_tab=discussion wyłoniła zwycięzcę.Największą liczbę głosów: 970 uzyskała Grupa Zajączki z Przedszkola Niepublicznego Diecezji Łowickiej im. Aniołów Stróżów w Sochaczewie i tym samym zdobyła Perłę SCK – Nagrodę publicznościGratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia! W górę serca!

Opublikowany przez E-SCK Poniedziałek, 18 maja 2020I edycja Domowego Konkursu Muzyki Chrześcijańskiej za nami, ale mamy nadzieję na spotkanie w przyszłości na dużej scenie na wspólnym koncercie, na który już teraz serdecznie zapraszamy! W górę serca!Koordynator konkursu: Marta Wasilewska


More