“Pola i mgły” wystawa twórczości Ola Zielińskiego

W piątek 29 maja na profilu E-SCK na Facebooku odbyło się otwarcie wystawy twórczości Ola Zielińskiego – fotografa, dokumentalisty i operatora drona. Tytuł wystawy zaprezentowanej w galerii E-ZeDeK to “Pola i mgły”.

Olo Zieliński urodził się w Gdańsku. W latach 2011 – 2013 studiował na Uniwersytecie Gdańskim dziennikarstwo i fotografię reklamową, medialną i wydawniczą. Od ukończenia studiów związany z mediami (prasa, radio, telewizja). Obecnie fotograf i dokumentalista w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Miłośnik aerofotografii z wykorzystaniem Bezzałogowych Statków Powietrznych.

Zdjęcia Ola Zielińskiego przynoszą oddech Ziemi, który tak bardzo nam jest potrzebny…

Wirtualna wystawa – Olo Zieliński "POLA i MGŁY"

Wirtualna Galeria ZeDeK zaprasza na wystawę fotografa, dokumentalisty i… operatora drona – Olo Zielińskiego.Artysta urodził się w Gdańsku a w latach 2011 – 2013 studiował na Uniwersytecie Gdańskim dziennikarstwo i fotografię reklamową, medialną i wydawniczą. Zdjęcia Ola Zielińskiego przynoszą oddech Ziemi, który tak bardzo nam jest potrzebny…Od ukończenia studiów związany z mediami (prasa, radio, telewizja). Obecnie fotograf i dokumentalista w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Miłośnik aerofotografii z wykorzystaniem Bezzałogowych Statków Powietrznych.Zapraszamy!

Opublikowany przez E-SCK Czwartek, 28 maja 2020

Wystawę można obejrzeć również na profilu E-SCK na Facebooku —> TUTAJ


More