Open Day “Sochaczew Rozśpiewany” – casting online

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza młodzież i dorosłych (do 24 r. ż.) do wzięcia udziału w castingu “Open day” do projektu Sochaczew Rozśpiewany 2020. Jest to projekt muzyczny pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew Piotra Osieckiego, mający na celu upowszechnianie polskiej muzyki wśród młodzieży i dorosłych, stworzenie uczestnikom możliwości rozwijania swoich umiejętności na najwyższym poziomie podczas warsztatów, wymianę doświadczeń oraz kontakt z gwiazdami polskiej estrady. W finale konkursu, w postaci widowiska muzycznego, weźmie udział maksymalnie 15 uczestników wybranych podczas castingu. Eliminacje do tegorocznej edycji projektu Sochaczew Rozśpiewany przeprowadzone zostaną metodą online.


Casting „Open Day” ma na celu wyłonienie 15 najbardziej utalentowanych osób w wieku: od 14 do 24 lat, które wezmą udział w kolejnych etapach konkursu. Warunkiem udziału w castingu jest ukończenie 14 roku życia oraz zgoda rodziców (dotyczy osób niepełnoletnich). Zadaniem uczestników castingu jest przygotowanie jednej piosenki w języku polskim, nagranie jej i udostępnienie na swoim kanale youtube. Dopuszczamy wykonania a’capella , z własnym akompaniamentem i z półplaybacku. Wybór repertuaru należy do uczestników konkursu. Linki z nagraniami należy wysłać na adres: sekretariat.chopina.sck@gmail.com z dopiskiem w tytule OPEN DAY. Zgłoszenie musi również zawierać wypełnioną ankietę uczestnika.


Termin nadsyłania zgłoszeń do 31 października do godz.23.59.


Wyniki castingu zostaną ogłoszone 6 listopada 2020r. na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury oraz na Facebooku.Koordynator projektu: Monika Osiecka-Jaworska


Informacje na Facebooku –> TUTAJMore

Ułatwienia dostępu