Eric Folly w “Kontraście”

Za nami pierwszy koncert w Klubie Kontrast. Rok 2021 rozpoczęliśmy w iście francuskim stylu. 16 stycznia na klubowej scenie Sochaczewskiego Centrum Kultury wystąpił zespół Eric Folly Trio. Koncert odbył się bez udziału publiczności, ale transmisja live zgromadziła przed odbiornikami całe rzesze miłośników twórczości francuskiego artysty.


Eric Folly gościł w SCK na przestrzeni ostatnich lat kilkakrotnie i za każdym razem oczarowywał publiczność swoim talentem, aksamitnym głosem i wdziękiem scenicznym. Nie inaczej było i tym razem. Artysta zaśpiewał kilka flagowych piosenek francuskich, choć nie zabrakło też autorskich kompozycji. Za każdą z nich kryła się ciekawa historia, którą chętnie dzielił się w trakcie koncertu z internautami. Świetnie zabrzmiały również melodyjne aranżacje ponadczasowych przebojów Michaela Jacksona czy Stinga. Tu, wielki ukłon w stronę muzyków, którzy towarzyszyli Ericowi na scenie: Jacka Prokopowicza (instrumenty klawiszowe) i Piotra Rodowicza (kontrabas).


Koncert okazał się nie tylko smakowitą ucztą muzyczną (co potwierdzają pełne zachwytu komentarze internautów pojawiające się w trakcie transmisji), ale również wyjątkową lekcją na temat tolerancji i miłości, którą Eric chciał przekazać słuchaczom. Myślę, że w pełni mu się to udało.


Kto nie miał możliwości posłuchania transmisji na żywo w sobotni wieczór, zachęcam do obejrzenia rejestracji koncertu —> TUTAJ

Zapewniamy, że warto!


Zapraszamy do obejrzenia szerszej fotorelacji z koncertu —> TUTAJMore