Konkurs fotograficzny “Cztery pory roku. Zima”

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Cztery pory roku”. Zadaniem uczestników jest uwiecznienie na fotografii aktualnej pory roku. Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych – mieszkańców powiatu sochaczewskiego. Konkurs podzielony jest na 4 etapy. Każdy z nich poświęcony jest aktualnej porze roku.

Komisja przyzna jedną nagrodę główną w każdej z kategorii wiekowych oraz wyróżnienia. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą e-mailową. Termin nadsyłania zgłoszeń w oparciu o daty roku kalendarzowego:

„Cztery pory roku. Zima” – od 21 grudnia 2020 roku do 19 marca 2021 roku


Każdy z etapów konkursu zostanie rozstrzygnięty osobno. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury oraz na Facebooku, w ciągu 10 dni od wyznaczonej daty nadsyłania zgłoszeń.


Fotografie należy wysłać drogą elektroniczną na adres: konkursy.sck@gmail.com

W tytule maila należy wpisać tytuł konkursu.

Wymagany format zdjęć: jpg o wymiarach minimalnie 1200×1600 pikseli, w plikach nie przekraczających 2MB.

Do maila należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia i podpisaną klauzulę rodo (brak załączników uniemożliwia udział w konkursie).


Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane w postaci zbiorczej prezentacji na profilu SCK na Facebooku oraz na stronie internetowej w dniu ogłoszenia wyników.

Informacje na Facebooku —> TUTAJ


More

Ułatwienia dostępu