Koncert zespołu Blue Jay Bird

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza w sobotę 27 marca o godz. 19.00 na koncert zespołu rockowego Blue Jay Bird. Założycielem zespołu jest Jay Nowakowski, wokalista i gitarzysta współpracujący z takimi artystami jak: Grzegorz Wilk, Tomasz Karolak, Mattia Rosinski czy Zosia Nowakowska. Blue Jay Bird swój początek miał na Majorce, gdzie z morzem w tle powstał pierwszy utwór “Silent Prayer”. Teraz, z pełniejszym repertuarem uzupełnionym o utwory będące inspiracją dla całej twórczości, zespół rozpoczyna koncerty po całej Polsce. 


Skład zespołu:

Jay Nowakowski – wokal, gitara

Piotr Pawęska – gitara basowa

Adam Grzelak – perkusjaLicząc, że koncert będzie mógł się odbyć z udziałem publiczności, uruchamiamy listę zapisów. W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym, dla gości przewidziana jest ograniczona ilość miejsc. Zainteresowanych prosimy o rezerwacje telefoniczne w impresariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury pod nr (46) 863-07-68.


Wstęp: 20 zł


W przypadku braku możliwości udziału publiczności w koncercie, występ zespołu transmitowany będzie online na fanapge’u Klubu Kontrast na Facebooku.


Informacje na Facebooku —> TUTAJMore
Wirtualny spacer Galerią ZeDeK
Zapraszamy do odbycia wirtualnego zwiedzania Galerii ZeDeK. Część z prezentowanych obrazów można zakupić online.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup