Przeżyjmy to jeszcze raz – Rafał Dubicki Quartet

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza w sobotę 17 kwietnia o godz. 19.00 na muzyczne wspomnienie z Klubu Kontrast. Na kanale YouTube Klub Kontrast SCK przypomnimy fragmenty koncertu Rafał Dubicki Quartet, który wystąpił w Klubie Kontrast w lutym b.r.

Zespół zagrał w składzie: Rafał Dubicki – trąbka, Michał Sołtan – gitara, Mateusz Woźniak – kontrabas oraz Adam Lewandowski – perkusja. Blisko półtoragodzinny koncert zachwycił publiczność. Zarówno tę, która śledziła transmisję koncertu w domach, jak i gości obecnych w klubie. Zespół zagrał autorskie kompozycje Rafała Dubickiego. Pełne ekspresji dźwięki niosły niezwykłą energię ze sceny, która udzieliła się również słuchaczom. Świetne solówki muzyków nagradzane były gromkimi brawami. Nie zabrakło też spokojniejszych utworów, z nutą nostalgii. Był to jazz w najlepszym wydaniu.


Zespół zaprezentował utwory z pierwszej płyty Story About Emotions oraz nowej Shadow On The Space, która ukaże się już wkrótce. Przeżyjmy to jeszcze raz!Informacje na Facebooku —> TUTAJ

More

Ułatwienia dostępu