Przeżyjmy to jeszcze raz – Moonrivers online

8 maja na kanale YouTube Klub Kontrast SCK udostępniliśmy muzyczne wspomnienie z Klubu Kontrast – fragmenty koncertu zespołu Moonrivers, który gościliśmy w Sochaczewskim centrum Kultury w lutym br.


Zespół wystąpił w składzie:


Piotr Rola-Podczaski –pianista, aranżer, zawdzięczający swój muzyczny warsztat Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy. Chętnie improwizuje na fortepianie, tworząc śmiałe i niebanalne odsłony, zarówno standardów jazzowych, jak i współczesnych kompozycji. Jego muzyczne przestrzenie to: funk, jazz, pop i soul.  


Jakub “Sista” Gawrych –basista z doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Na stałe działa w projektach: Moonrivers, BRO, Summana, Little Jazz Choir, Zespół Ludowy “Ożarowiacy”. Występuje w składzie rozgrywającym Funk me. Jazz monday! w piwnicy pod Harendą oraz Aftersix – Skład Sylwii.    

Mateusz “Niedźwiedź” Pachecka – perkusista związany z perkusją od 10 lat. Absolwent w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie w klasie prof. Bogdana Kulika i prof. Marcina Ścierańskiego. Koncertował m.in. z Teatrem Akademickim UW, współtworzył grupę muzyczną Mist oraz jest jednym z założycieli projektu Wieczorków Jazzowych.  More