Lipiec z wikliną

W każdą sobotę wakacji wokół budynku Sochaczewskiego Centrum Kultury w Chodakowie odbywać się będą “Sobotnie popołudnia z SCK”, w ramach których organizatorzy przewidzieli wiele artystycznych aktywności. W lipcu tematem przewodnim jest wiklina, w sierpniu odbędą się warsztaty ceramiczne.


Pierwsze zajęcia, w trakcie których można było stworzyć proste konstrukcje z papierowej wikliny, odbyły się w minioną sobotę. Na pierwszych zajęciach powstały wiklinowe koszyczki. Poczynione zostały też pierwsze kroki w kierunku zbudowania instalacji ogrodowej z wikliny naturalnej. Na najmłodszych również czekały ciekawe wyzwania. Dzieci fantazyjnie ozdabiały drzewa i kolorowały farbami tkaniny. Efekty tych działań można obejrzeć przed budynkiem SCK. Z każdą kolejną sobotą teren ten z pewnością będzie nabierał coraz więcej barw. Zachęcamy do aktywnego udziału w kolejnych odsłonach “Sobotnich popołudni z SCK”. W każdą wakacyjną sobotę w godz. 16.00- 19.00 można rodzinnie spędzić czas na świeżym powietrzu i wziąć udział w artystycznych zajęciach. Dobra zabawa gwarantowana!


Koszt udziału w warsztatach: 10 zł od osoby. Opłata na miejscu w sekretariacie SCK. Artystyczny plac zabaw dostępny jest nieodpłatnie.


Foto: Iza StrzeleckaMore