Obywatel Jazz – Bolewski & Tubis grają Ciechowskiego

Zapraszamy serdecznie w sobotę 18 września o godz. 19.00 do Klubu Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, na koncert duetu Bolewski & Tubis. Zespół wystąpi z nowym projektem zatytułowanym “Obywatel Jazz”. Jest to program, który wzmacnia pamięć o nieodżałowanym liderze zespołu RepublikaGrzegorzu Ciechowskim.


W tym roku mija 20 lat od śmierci artysty, ale jego twórczość inkarnuje się przez innych muzyków. Bolewski & Tubis postanowili przypomnieć repertuar Grzegorza Ciechowskiego w unikatowej, pełnej energii i improwizacji odsłonie. Usłyszymy zarówno flagowe utwory Republiki jak i te z repertuaru Obywatela G.C., m.in. “Nie pytaj o Polskę”, “Odchodząc”, “Zapytaj mnie czy Cię kocham”, “Śmierć w bikini” i wiele innych.


Zaskakujący pierwiastek improwizacji, sprawia, że muzyka duetu Bolewski & Tubis, określana jest jako wysmakowany balans między jazzem, a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają muzykom najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie zespół tworzy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet. Duet otrzymał nagrodę w kategorii zespół roku 2018 w plebiscycie Plastry Kultury, a klip do utworu „Rozproszenie” znalazł się w finałowej piątce ubiegłorocznej edycji konkursu Video Music Awards
w kategorii debiut.


Skład zespołu:

Radosław Bolewski – perkusja, wokal

Maciej Tubis – fortepian, syntezator basowy


Wstęp: 20 zł.

Ilość miejsc ograniczona.

Wymagana jest rezerwacja stolików telefonicznie pod nr (46) 863-07-68.


Informacje na Facebooku —> TUTAJMore