Mistrz Fide Stanisław Osiecki na I Szachowych Mistrzostwach Seniorów Państwa Grupy Wyszehradzkiej

W dniach 10-17 października w Ustroniu-Jaszowcu odbyły się I Szachowe Mistrzostwa Seniorów Państw Grupy Wyszehradzkiej pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. System rozgrywek szwajcarski na dystansie 9 rund. Tempo gry 60 min. + 30 sekund dodatkowo na każde posunięcie od początku partii. W turnieju uczestniczył instruktor kl 1-szej Sochaczewskiego Centrum Kultury w Sochaczewie Mistrz FIDE Stanisław Osiecki. W ostatecznej klasyfikacji w swojej grupie, w której grało 53 zawodników i zawodniczek, zajął 7 miejsce (4 wygrane, 4 remisy, 1 przegrana 6 pkt z 9 partii – w tym remis ze zwycięzcą turnieju Mistrzem FIDE Robertem Bugajskim i dwa remisy z byłymi Mistrzami Polski seniorów Piotrem Gasikiem i Markiem Świerczewskim).


Gra z najlepszymi zawodnikami Polski to wspaniała możliwość podnoszenia umiejętności szachowych na wyższy poziom. Gratulujemy!


Mistrz Fide Stanisław Osiecki z najlepszą polską szachistką arcymistrzynią Moniką Soćko 2-krotną Mistrzynią Świata juniorek z Portoryko i Fond du Lac USA, Mistrzynią Europy juniorek z Rimavskiej Sobocie.6- krotną Mistrzynią Polski kilkunastokrotną reprezentantką Polski na olimpiadach szachowych legendą polskich kobiecych szachów.

Ułatwienia dostępu