“Patria” z wizytą u przedszkolaków

10 listopada, Mundurowy Zespół Wokalno-Instrumentalny PATRIA, działający w Sochaczewskim Centrum Kultury, gościł w Niepublicznym Przedszkolu ,,KORALIK ”. Wizyta związana była z 103. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.


Zespół zaprezentował przedszkolakom kilka pieśni wojskowych i patriotycznych. Podczas utworu ,,Sanitariuszka Małgorzatka’’ Wiktoria Gontarek , która wcieliła się w rolę sanitariuszki, częstowała dzieci i rodziców słodyczami, co wywołało wielką radość u maluchów. Po części artystycznej była też mała niespodzianka. „Patria” zaśpiewała dwie dobrze znane przedszkolakom piosenki – ,,Jesteśmy jagódki ‘’ i ,, Pluszowy Miś ‘’ , które wywołały radosne uśmiechy na ich twarzach.


Dziękujemy serdecznie pani dyrektor Sylwii Okraska za zaproszenie oraz pani dyr. ds pedagogicznych Danucie Walczuk za miłe i serdeczne przyjęcie. Mamy nadzieję, że nie było to jedyne przedszkole, w którym zespół PATRIA zaśpiewał patriotycznie….. i nie tylko! – podsumował wizytę Arkadiusz Mamcarz, prowadzący zespół.


Zdjęcia: Dorota Owczarczyk


Ułatwienia dostępu