Galeria ZeDeK

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie zedek-kropka-logo-1.jpg


Galeria sztuki ZeDeK mieści się w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, istnieje od 2015 roku. W roku 2018 zyskała nowy wygląd. Usytuowana jest w holu, który został przystosowany specjalnie na potrzeby wystawiennicze. W galerii prezentowane są wystawy grup i artystów działających w Sochaczewskim Centrum Kultury, lokalnych twórców, jak i artystów zapraszanych z całej Polski.


Fanpage na Facebooku —> TUTAJZachęcamy również do korzystania z nowej formy zwiedzania galerii, która została wprowadzona w 2021 roku. Jest to WIRTUALNY SPACER, który umożliwia oglądanie prezentowanych wystaw za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu. Cykl prezentowanych wirtualnie wystaw nosi tytuł “Oblicza sztuki”.


Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie “To ja i mój pejzaż” Marcina Hugo-Badera.


Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie “Kontrapunkt” Artura Jeziorskiego.Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie “Mistyka istnienia” Joanny Mazuś.
Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie “Anioły z Bzury” Moniki Boruty-Sałacińskiej.

Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie ceramiki “In speculo” Mai Ryż-Kobek.

Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie “Noc & Dzień” Gamida Ibadullayeva.Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie “Sztuka neosakralna” Krzysztofa Sokolovskiego.Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie “Pamięć wody” Małgorzaty Kapłan.More