Wieczór w krainie melodii

Sobotni wieczór 11 marca w Sochaczewskim Centrum Kultury w Boryszewie upłynął “W krainie melodii”. W sali widowiskowej odbył się koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarek, która dostarczyła publiczności wielu emocji i wzruszeń.


W wykonaniu Iwony Kaczmarek (sopran), Piotra Kaczmarka (tenor), Wojciecha Kaczmarka (baryton) oraz Adama Kaczmarka (baryton) usłyszeliśmy najpiękniejsze melodie z operetki m.in. “Co się dzieje, oszaleję”; “Wróć do Sorento” “Usta milczą, dusza śpiewa” i “Ach jedź do Waraszdin”. Serce publiczności zdobyły przeboje musicalowe takie jak: “Gdybym był bogaczem” i “Przetańczyć całą noc“, do śpiewania których włączyła się niemal cała widownia. Wielu wzruszeń dostarczyły też znane piosenki z repertuaru Franka Sinatry, Elvisa Presleya i Paula Anki. Nie zabrakło też piosenek hiszpańskich i włoskich.

Niezapomnianych emocji dostarczył publiczności nie tylko świetnie dobrany repertuar, ale i wspaniałe głosy jedynej w Polsce rodziny śpiewającej muzykę klasyczną. Po obowiązkowym bisie był czas na autografy i pamiątkowe zdjęcia z artystami.


Tekst i zdjęcia: Iza Strzelecka


Szersza fotorelacja dostępna jest na Facebooku —> TUTAJMore